Neler Yeni

monitörümü akıcı hissetmiyorum

scutm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lante
arkadaşlar selamlar yeni monitör aldım 165 hz 27 inc fakat sanki 75 hz de oynuyormuşum gibi geliyor ayarlardan yaptım 165 e çektim yine sanki yavaşlık var gibi dp ile bağladım hdmi ile bağladım yine aynı amd rx 570 ekran kartım var lenovo markası neden acaba bilen bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

kelsavar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kel savar
Aldigin monitorin ms suresi ilede alakasi var kanka

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege
monitörün tuş ayarlarından yanıt verme süresi varsa ultra hızlı yap. 1ms modu varsa aktif et. düşük giriş geçikmesi bu özellik varsa kesinlikle aç bunlardan birileri varsa bi dene bakalım.

scutm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lante
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şük giriş geçi

monitörün tuş ayarlarından yanıt verme süresi varsa ultra hızlı yap. 1ms modu varsa aktif et. düşük giriş geçikmesi bu özellik varsa kesinlikle aç bunlardan birileri varsa bi dene bakalım.
overdrive modu var ms modunu göremedim overdrive modu extremede monitör 1 ms mprt seçeneği off ta onu açmalımıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

overdrive modu var ms modunu göremedim overdrive modu extremede monitör 1 ms mprt seçeneği off ta onu açmalımıyım

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege
Mesaj otomatik birleştirildi:
2 tane özellik birden açmaz diye düşünüyorum eyer açarsa parlaklık kısılırsa konstrat ayarlarından parlaklığı ayarlarsın bi denersin

Top Bottom