Neler Yeni

Yardım Monitör ayağı bu masaya olur mu?

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Beyler bende bu masa mevcut kullanıyorum 140 cm. Şuanki monitör viewsonic. Bu markanın ayaklarını biliyorsunuzdur yer kaplıyor. Bu monitöre masaya tutturulan ayaklardan almak istiyorum. Masa veya kol taşırmı. Kol sağlam olmaz düşer v.s diye almıyordum. 2.monitör de alıcam 2 sinide kolla bağlasam veya en azından 1 tanesini bağlasam sorun olur mu?

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Berkay Sucu
Beyler bende bu masa mevcut kullanıyorum 140 cm. Şuanki monitör viewsonic. Bu markanın ayaklarını biliyorsunuzdur yer kaplıyor. Bu monitöre masaya tutturulan ayaklardan almak istiyorum. Masa veya kol taşırmı. Kol sağlam olmaz düşer v.s diye almıyordum. 2.monitör de alıcam 2 sinide kolla bağlasam veya en azından 1 tanesini bağlasam sorun olur mu?
Şu an görünürde herhangi bir masa yok, merak ettiğin şey monitör koluysa sorun yok hepsinin kolay düşmesin diye 2 eklemli yapılıyor ve alttaki kısmı herhangi bir şekilde düşmesin diye sadece sağa ve sola çeviriliyor. Kafaya takmana gerek yok.

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an görünürde herhangi bir masa yok, merak ettiğin şey monitör koluysa sorun yok hepsinin kolay düşmesin diye 2 eklemli yapılıyor ve alttaki kısmı herhangi bir şekilde düşmesin diye sadece sağa ve sola çeviriliyor. Kafaya takmana gerek yok.
https://ty.gl/aooyteo75z masa bu hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyol ceramical masası

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Berkay Sucu
hocam sen tek monitör mu kullanıyorsun çift mi yani dediğim ayaklı. vsa mı deniyor ondan
Çift kullanıyorum, birinde PS5 bağlı birinde Bilgisayar eğer ayakların desteklediği inç boyutunu aşmazsan herhangi bir şekilde düşmeleri olası değil, çok fazla alyanları gevşetmemek de önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom