Neler Yeni

Monitör vidası nereden bulabilirim?

wartofsky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Bitmez
Arkadaşlar 2. el bir monitör aldım. Şahıs getireceği sırada monitör ve ayağını söküyor ve vidalarını unutuyor. Monitör: Asus VG24VQ . Aldığım şahıs il dışındayım kolayca bulursun vidayı,dedi. Malatyada ne kadar bilgisayarcı varsa sordum bulamadım. İnternetten baktım vida setleri halinde satılıyor. Dört adet vida için vida setleri almak saçma geliyor. Dörtlü set halinde nerden temin edebilirim?

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mert ash
Arkadaşlar 2. el bir monitör aldım. Şahıs getireceği sırada monitör ve ayağını söküyor ve vidalarını unutuyor. Monitör: Asus VG24VQ . Aldığım şahıs il dışındayım kolayca bulursun vidayı,dedi. Malatyada ne kadar bilgisayarcı varsa sordum bulamadım. İnternetten baktım vida setleri halinde satılıyor. Dört adet vida için vida setleri almak saçma geliyor. Dörtlü set halinde nerden temin edebilirim?
o elemanı vidaya çevirmek gerek biraz ya

wartofsky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Bitmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o elemanı vidaya çevirmek gerek biraz ya
Evet nerden baksanız on günü geçti. Gittikçe can sıkıcı hal almaya başladı. Kendisi rahatça alışveriş uygulamarında bulunacağını söyledi. Büyük ihtimalle spesifik olmayan salladığı bir şey. Vidanın kaç mm olduğunu bulabilirsem sanayide montaj dükkanı buldum oraya soracağım. Araştırdım ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Top Bottom