Neler Yeni

Monitörü anakart ve ekran kartı çıkışlarında kullandığımda renkte ton farkı

notur0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egehan Yakabaşı
Monitörü ekran kartı çıkışına takınca anakart çıkışından farklı renk aldım.Renk farkı Minecraft'ta belli oluyor ve aynı şekilde ekran kartı çıkışına bağlıyken ekranda yırtılmalar oluyor.Bu fark normal midir?Şimdiden teşekkür ederim.

Shourd

80+ Silver
umarım normaldir bende laptopta driver patlayınca işlemcinin grafik briminden alınca görüntüyü nromale göre daha koyu bi renk görüyordum yabi normal (umarım o.O2 )

notur0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egehan Yakabaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
umarım normaldir bende laptopta driver patlayınca işlemcinin grafik briminden alınca görüntüyü nromale göre daha koyu bi renk görüyordum yabi normal (umarım o.O2 )
Arkadaşım da bana normal demişti ama o da pek emin olamayınca sormak istedim.Bu arada oyunda belli oldu fark bende,sizde de mi öyle?

Shourd

80+ Silver
Arkadaşım da bana normal demişti ama o da pek emin olamayınca sormak istedim.Bu arada oyunda belli oldu fark bende,sizde de mi öyle?
ben windows 1o pro kulanıyordum direkt olarak masaüstünde fark ettim ama ben biraz nasıl desem dikkatli biriyim öyle gördüm ekran kartının driverini geri yükleyince düzelmişti ha birde simge boyutları oran flnda değişmişti sanırım harici gpu ve normal gpu farklı ayarlar kulanmasından kaynaklı

notur0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egehan Yakabaşı
ben windows 1o pro kulanıyordum direkt olarak masaüstünde fark ettim ama ben biraz nasıl desem dikkatli biriyim öyle gördüm ekran kartının driverini geri yükleyince düzelmişti ha birde simge boyutları oran flnda değişmişti sanırım harici gpu ve normal gpu farklı ayarlar kulanmasından kaynaklı
Oyun oynarken ekranda yırtılma olmuş muydu sizde ?

Shourd

80+ Silver

notur0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egehan Yakabaşı
hayır onun sebei eğer yüksek fps alıyosan monitöründen o sebeple olabilir vsync açmayı deneyin
Teşekkür ederim.Dediğinize göre normal sanırım renk tonu farkı.

Shourd

80+ Silver

notur0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egehan Yakabaşı
muhtemelen öyle kendi kulanıcı deneyimim olarak onaylarım
Teşekkür ederim.Bilgili bir arkadaş da umarım sizi teyit eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme:Sorun Minecraft'ta net belli oluyor ama masaüstünde fark yok.Tam ekran geçişinde siyah ekran geliyor birde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhtemelen öyle kendi kulanıcı deneyimim olarak onaylarım
Sanırım bende sadece Minecraft böyle oldu.Diğer oyunlarda test ettim arada fark yoktu.

Son düzenleme:
Top Bottom