Neler Yeni

Yardım Monitörü hangi siteden almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan sert
Arkadaşlar almak istediğim bir monitör var ve hangi siteden almak konusunda kararsız kaldım.
Trendyol
PTT AVM
Morhipo
Çiçek Sepeti
Amazon.tr
gittigidiyor
Hepsiburada
N11
Satıcılar aynı sizce nereden almalıyım? Bu soruyu sorma sebebim ürünü aldığımda ölü pixel vs. çıkarsa sorunumu hiç söylemeden beğenmedim deyip iade edebileceğim bir site arıyorum yani kutuyu açtınız artık iade olmaz vs. gibi söylemlerde bulunmayacak bir site olsun.
NOT: Fiyat farkı çok yok zaten erken gelip gelmemesi de benim için çok sorun değil. Geç olsun güç olmasıncıyım biraz 😅.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
En ucuz olan yerden

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
Arkadaşlar almak istediğim bir monitör var ve hangi siteden almak konusunda kararsız kaldım.
Trendyol
PTT AVM
Morhipo
Çiçek Sepeti
Amazon.tr
gittigidiyor
Hepsiburada
N11
Satıcılar aynı sizce nereden almalıyım? Bu soruyu sorma sebebim ürünü aldığımda ölü pixel vs. çıkarsa sorunumu hiç söylemeden beğenmedim deyip iade edebileceğim bir site arıyorum yani kutuyu açtınız artık iade olmaz vs. gibi söylemlerde bulunmayacak bir site olsun.
NOT: Fiyat farkı çok yok zaten erken gelip gelmemesi de benim için çok sorun değil. Geç olsun güç olmasıncıyım biraz 😅.
hepsi burada veya amazondan al ucuzssa

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En ucuz olan yerden
Hocam fiyat önemli değil. Dediğim gibi sadece üründe ölü pixel çıkarsa beğenmedim deyip. Direkt iade edebileceğim bir site istiyorum. Yani bu ürünün kutusu açılmış diye iade almayan sorun firmalardan olsun istemiyorum.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Trendyol
PTT AVM
Morhipo
Çiçek Sepeti
Amazon.tr
gittigidiyor
Hepsiburada
N11
Ben en cok trendyoldan alısveris yapıyorum amazon trendyol veya hepsi buradadan almanı tercih ederim:)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ürün vatan gibi teknoloji mağazalarında varsa en iyisi gidip görüp öyle almak

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hocam fiyat önemli değil. Dediğim gibi sadece üründe ölü pixel çıkarsa beğenmedim deyip. Direkt iade edebileceğim bir site istiyorum. Yani bu ürünün kutusu açılmış diye iade almayan sorun firmalardan olsun istemiyorum.
Hepsiburada da iadeyi evinden alıyorlar bir de 50tl indiirm ve kargo bedava kampanyası var ucuzsa al diğerlerine göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,108
Üyeler
157,902
Son üye
batucanss
Top Bottom