Neler Yeni

Yardım Monitörüm panel arızası verdi ne yapmalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Merhaba 1 ay önce MSI G2412F monitörü aldım ve bugün 5 dakika önce panel arızası verdi ne yapmalıyım? İtopyadan almıştım

Ekler

• IMG_20240516_164008.jpg
    IMG_20240516_164008.jpg
    3.2 MB · Hit: 38

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
umut şahin
Merhaba 1 ay önce MSI G2412F monitörü aldım ve bugün 5 dakika önce panel arızası verdi ne yapmalıyım? İtopyadan almıştım
kablolarını dene ve eğer monitör ısındığında geçiyor ise garanti servisine göndermelisiniz

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Muhammet Kürkçü
Garanti firması eğer çirkeflik yapmaz ise değişim hakkınız var. Ürün kutusundaki garantiden sorumlu kağıdına bakabilirsiniz yada internetdende bakabilirsiniz msi garantisi kimin olduğuna.

Knispel

80+ Bronze
Garantiniz dolmadıysa servis ücretsiz panel değişimi yapmak zorunda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti servisi itopya ne kadar zamanda gelir?
Servise gitmesi, kontrol edilmesi, tamir edilmesi, size tekrar gönderilmesi falan 1. 1.5 ayı bulur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Servise gitmesi, kontrol edilmesi, tamir edilmesi, size tekrar gönderilmesi falan 1. 1.5 ayı bulur.
Peki bu ürünü geri verip yeni ürünü alabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Peki hocam bu ürünü verip yeni ürün alabilir miyim?

Değişim yapılıp yapılmayacağını servis belirliyor fakat ben değiştireceklerini zannetmiyorum onun yerine yeni panel takarlar.
Servis işi yokuşa sürmezse neden olmasın. Zaten genelde panel değişimi yapılmıyor monitorlerde
İtopya mağazası yakın oraya gidip teslim edebilir miyim? Ve teslim edince direk yeni ürünü alabilir miyim?

Knispel

80+ Bronze

İtopya mağazası yakın oraya gidip teslim edebilir miyim? Ve teslim edince direk yeni ürünü alabilir miyim?
14 günü geçtiyse itopya'ya teslim edemezsiniz almazlar o yüzden servise göndereceksiniz başka seçeneğiniz yok. Onlar daha sonradan size dönüş yaparlar.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Muhammet Kürkçü

Hocam direk değişim olmaz ilk servisinin ürünü incelemesi lazım ama değişim zaten kesin bir şey değil. Mağazanın numarası varsa bir sorun bence yada çok yakın ise yüz yüze görüşün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,999
Üyeler
154,688
Son üye
yusufaktas
Top Bottom