Neler Yeni

Monitörün çizildiği nasıl anlaşılır

HakanB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
HakanB
Dostlar yemek yiyordum yemeğin suyu monitöre kaçtı araya giren suları gözlük temizleme beziyle temizlemeye çalıştım ama gitmedi ondan sonra kürdan ve biraz ıslak mendil kullandım çok sürmedim sadece aralara sürdüm ve sonra hemen gözlük temizleme beziyle temizledim monitöre bir şey olur mu şimdilik çizik vesaire yok monitör daha yeni sayılır 165 hz 3700 TL fiyatı var yardımcı olursanız çok sevinirim

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Draq123
Monitörü hemen ters çevir öyle dene

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan
Dostlar yemek yiyordum yemeğin suyu monitöre kaçtı araya giren suları gözlük temizleme beziyle temizlemeye çalıştım ama gitmedi ondan sonra kürdan ve biraz ıslak mendil kullandım çok sürmedim sadece aralara sürdüm ve sonra hemen gözlük temizleme beziyle temizledim monitöre bir şey olur mu şimdilik çizik vesaire yok monitör daha yeni sayılır 165 hz 3700 TL fiyatı var yardımcı olursanız çok sevinirim
çalışıyorsa sıkıntı yok. Temizlemişsiniz zaten kurumasını bekleyin.

HakanB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
HakanB
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çalışıyorsa sıkıntı yok. Temizlemişsiniz zaten kurumasını bekleyin.
Hocam evet temizledim ama beyaz beyaz bir şeyler var uğraştım gitmiyor umarım çizilmemiştir ne yapmam gerekiyor eğer çizildiyse bir daha alamam

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan
Hocam evet temizledim ama beyaz beyaz bir şeyler var uğraştım gitmiyor umarım çizilmemiştir ne yapmam gerekiyor eğer çizildiyse bir daha alamam
garantiye gönder

Top Bottom