Neler Yeni

Monster Abra A5 v17.2 alınır mı?

GévaudaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kaan Yener Yılmaz
Bütçe
13.250
Şu an 12.750 TL bir fiyatı var. Alıp 8 GB RAM eklemsi yapacağım.

Fiyatta 500 TL gibi bir bütçe arttırımı yapabilirim bu fiyatlara başka öneriniz var mı?

Alan kullanan bir arkadaş var mı? Isınma problemı var mı? Deneyimlerinden bahsederse çok sevinirim.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren

Fiyatta 500 TL gibi bir bütçe arttırımı yapabilirim bu fiyatlara başka öneriniz var mı?

Alan kullanan bir arkadaş var mı? Isınma problemı var mı? Deneyimlerinden bahsederse çok sevinirim.
Abdullah abinin paylaştığı laptopları takip etmeni öneririm bu bütçede 3060lı laptoplar paylaşabiliyor

kyagizzz

80+ Bronze
Abdullah abinin paylaştığı laptopları takip etmeni öneririm bu bütçede 3060lı laptoplar paylaşabiliyor

Hocam ben paylastigini gormedim. Efsane cumada bunu paylasmisti ve almistim. Su anda memnunum. Bende sadece bios guncel degildi. Gonderdim ve biosu guncelleyip geri gonderdiler.ve sorun cozuldu. Su anda tek sıkıntım menteşelerde gicirdama var. Bu da kozmetik bir sorun. O da sadece 90 dereceye yaklastiginda var. Servise gidip yaglanmasi lazim o kdr. Ben 11 e aldim abdullah abinin attigi jikayelerden. Ve sanmiyorum o fiyata 3060 li atacagini

Top Bottom