Neler Yeni

🔥İndirim Monster Aryond A24 V1.1 24'' Monitör 3514 TL

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Ghosting veya sızma çok değilse baya sağlam özelliklere benziyor fiyatında rakipsiz kılan özelliği is gtg süresi

kozroS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ufuk

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose
eğer iş bankası hesabından atarsan çekebiliyorsun başka bankadan atınca izin vermiyor.
Bütün bankalardan Nays'a para gönderebilir, Nays'tan da bütün bankalara para atabiliriz, ben sürekli olarak çift taraflı bir şekilde Enpara kullanıyorum.

adral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
a a
1ms gtg pivot falan kulağa çok hoş geliyor özellikle 3300 liraya IPS monitör bulmanın zor olduğunu düşününce. Ne kadar kötü olabilir ki? 2. Ekran olarak almayı düşünmüyor değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternette de adam akıllı bir incelemesi yok monitörün

Yanlış Bilgilendirme
arkadaslar bakın herkes nays yonlendırıyonuz bende gecen 3000 tl monıtor aldım para vermedı nays suan dıkkatlı bakın %10 olan kısımda elektıronik urun gecerli deyıl yanı para vermez

gırın bakın altın ve dijital ürün gecersiz yanı monutorde dijitalde

r4NG3r

80+ Silver
arkadaslar bakın herkes nays yonlendırıyonuz bende gecen 3000 TL monıtor aldım para vermedı nays suan dıkkatlı bakın %10 olan kısımda elektıronik urun gecerli deyıl yanı para vermez

gırın bakın altın ve dijital ürün gecersiz yanı monutorde dijitalde
Monitör dijital ürün mü? Öyle bir şey yok

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,823
İsim
uwu
Nays a giriyor mu girmiyor mu ? Ona göre değişim deki ürünü iptal edip alacağım degisimdeki ürün(excalibur 200hz 24inç) 3099 TL iade alacağım)
Arasında çok fark olacağını düşünüyorum IPS olmasından dolayı

Değişime gönderdiğim monitörü müşteri hizmetlerini arayıp bu monitörü istesem öyle bir şey yapabilirler mi ? Direk iade edemiyorum babamın o kartında sorun var 🙁 @Kürşat Kütükçü hocam bir bilginiz var mı?
Excalibur biraz ghosting sorunu vardı

Değişime gönderdiğim monitörü müşteri hizmetlerini arayıp bu monitörü istesem öyle bir şey yapabilirler mi ? Direk iade edemiyorum babamın o kartında sorun var 🙁 @Kürşat Kütükçü hocam bir bilginiz var mı?
Excalibur biraz ghosting sorunu vardı

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,823
İsim
uwu

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
Beyler Şuan Aldım ürünü elimde hopörlörünü açıkçası beğenmedim ama onun dışında gayet iyi ölü piksel ve ghosting testini başarıyla geçti bilginize.

Top Bottom