Neler Yeni

Monster Laptop Ekran Gelmemesi ve Garanti Süresi

origamit1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Gokalp
Monster Tulpar T7v24.1

Şuanda bilgisayarimda ekran açılmama sorunu var ama nasıl oldu onu anlatayım.

09.08.2024 tarihinde 17.30 civarında hiçbir önemli sorunu olmayan sadece uzun süredir macunu yenilenmedigi icin ısınma sorunları olan laptopumu ücretsiz bakim için Monster Ankara şubesine elden teslim ettim. Yetkili ertesi gün(10.08.2024) alabilecegimi soyledi ben de ertesi gün işlerim oldugu için aceleyle son saat olan 18.30a yetiştim. Bilgisayari aldigimda eve gitmem gerektigi için denemeden çıktım.

Akşam eve gittikten sonra bilgisayari acmaya calistigimda klavye ışıkları yanıyordu ama ekran gelmiyordu. İnternette biraz bakındığımda çoğu kişinin bu sorunun statik elektrik birikmesi oldugunda hemfikir oldugunu gördüm. Ben de bilgisayari cantada tasidigim için sorunun muhtemelen bu oldugunu düsündüm. Ancak bugün 11.08.2024 dünden beri söyledikleri topraklama işlemlerini deniyorum fakat sonuç yok. Bir grup insan da anakart yanmasi sonucu oldugunu soyluyor. Beni de bu korku sardi.

Bugün pazar olduğu için müşteri hizmetlerini arayamiyorum. Yarindan itibaren de 2 haftalik bir tatile cikacagim. Bilgisayarin garanti süresine baktim 17.09.2024 müş. Bu garanti süresine hangi aşamada bakılır. Tatilimi ertelemeli miyim?

Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,405
Üyeler
151,892
Son üye
rexoser0
Top Bottom