Neler Yeni

MONSTER NOTEBOOK NEDEN ALINMAZ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
V17 bu? Lanlı Manlı da konuşma bana 10K üstü belli modelleri öneriyorum genelde gidip en kötülerini ,, eskilerini seçip getirmeyin önüme
Kötü eski derken 2019 da alındı bu cihaz 7200tl civari da bir para ödedim. Okadar da eski sayılmaz bir firmanın yaptığı ürünlerin çoğunda bu hata çıkıyorsa ya bu planlanmış bir eskitmedir ya da kronik bir sorundur üstlenmesi gerekmektedir. Kolay kazanılmıyor bu para tamir ettirmek için laptopun kendisine yakın para istiyorlar. 2yıl garanti verirsin tamam ama her cihazın bir kullanım ömrü vardır. 5 yıldır ya da 10 yıldır. Garantisi biter bitmez bozulması alternatif tamirinin olmaması, servis sürecinin bukadar yavaş bilgisiz ilerlemesi firmanin kötü olduğunu gosterir. Elinizdeki laptopun 2YIL sonra ne olacağını bilemezsiniz. Laptopuma düzenli bakım yaptırdım ekstra soğutucular ile soğuk tuttum ve düzenli temizledim. 15 20 yıllık msi asus laptoplar çatır çutur çalışıyorken böyle bir durumla karşılaşmak hoş değil. MONSTER markası alınmaz arkadaşlar.

En İyi Cevap
7
Haklısın kalitesiz ürünler üretiyorlar bence de alınmaz monster markası. Ben laptop alacak olsam ya msı yada lenovo alırım. Benim fikrim.

Avolay

80+ Gold
Kötü eski derken 2019 da alındı bu cihaz 7200tl civari da bir para ödedim. Okadar da eski sayılmaz bir firmanın yaptığı ürünlerin çoğunda bu hata çıkıyorsa ya bu planlanmış bir eskitmedir ya da kronik bir sorundur üstlenmesi gerekmektedir. Kolay kazanılmıyor bu para tamir ettirmek için laptopun kendisine yakın para istiyorlar. 2yıl garanti verirsin tamam ama her cihazın bir kullanım ömrü vardır. 5 yıldır ya da 10 yıldır. Garantisi biter bitmez bozulması alternatif tamirinin olmaması, servis sürecinin bukadar yavaş bilgisiz ilerlemesi firmanin kötü olduğunu gosterir. Elinizdeki laptopun 2YIL sonra ne olacağını bilemezsiniz. Laptopuma düzenli bakım yaptırdım ekstra soğutucular ile soğuk tuttum ve düzenli temizledim. 15 20 yıllık msi asus laptoplar çatır çutur çalışıyorken böyle bir durumla karşılaşmak hoş değil. MONSTER markası alınmaz arkadaşlar.
Ben bu modelleri önermedim asla , ben ondan bahsediyorum belli modelleri önermemin sebebi bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 sene garanti hakkını kullan bu arada , istersen iade de alırlar büyük ihtimal

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Arkadaşlar merhabalar,
Kendi kullandığım monster tulpar t5 v17.1 model laptopum hiçbir şey yokken birden kapandı birdaha da açılmadı. 30 gündür serviste servis anakart problemi dedi. Sorunu halen bulamadı. Sadece benim yaşadığımı düşündüm ama araştırayım dedim internette aynı problemi yaşayan okadar fazla insan varki, bu bir kronik sorun anlaşıldı. Garanti bittikten 2 ay sonra oldu internetteki kullanıcılarda aynı şekilde garanti bitmeye yakın ya da garanti bittikten sonra bu sorunu yaşamış. Uzun lafın kısası Monster Notebook almayın arkadaşlar. 500 600 fazla verin Asus Msi tarzı tanınmış güvenilir markalardan şaşmayın.
Bugün arayıp benden 4400tl para istediler. Güney köprüsü arızalanmış parçalar ellerinre yokmuş 😂. Arkadaşlar Monster Notebook ALMAYIN. Şimdi size şey sorucam ben servise verirken görüntü geliyodu cihazda parlaklığı açmıyordu ama ama kağıda sonradan el ile görüntü gelmiyor yazmışlar, ben de dedimki ben cihazi teslim ettiğimde görüntü geliyordu alan arkadaşda açtı baktı. Burdan yürüsem bedavaya getirir miyim? Sonuçta teslim ettiğimde görüntü vardı, kağıdıda elimde duruyor. Bedava demek de saçma oldu gerçekten görüntü vardı demekki onlar bozdu. Yardımcı olabilir misiniz? Elimdeki kağıt bir işe yarar mı?

Top Bottom