Neler Yeni

Monster Pc Mavi ekran

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
monster abra a7v11.1.3 modelini kullanıyorum böyle arada sırada mavi ekran alıyorum sonra pc kendini yeniden başlatıyor her zaman olmuyor yani belli bi oyun veya programa girince değil rastgele oluyor bu neden kaynaklanıyor sizce bi defa cs go rekabetçideyken oyun kapandı direk şöyle oldu longda bekliyodm son raunttu birden masaüstü geldi herhangi bi donma takılma bişey olmadı salisesinde masaütü geldi ne olduğunu anlamadım alttaki çubukda oyun yoktu şaşkına döndüm oyuna yeniden girince oyun bitmişti bu tip sorunların kaynağı nedir bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim

monster abra a7v11.1.3 modelini kullanıyorum böyle arada sırada mavi ekran alıyorum sonra pc kendini yeniden başlatıyor her zaman olmuyor yani belli bi oyun veya programa girince değil rastgele oluyor bu neden kaynaklanıyor sizce bi defa cs go rekabetçideyken oyun kapandı direk şöyle oldu longda bekliyodm son raunttu birden masaüstü geldi herhangi bi donma takılma bişey olmadı salisesinde masaütü geldi ne olduğunu anlamadım alttaki çubukda oyun yoktu şaşkına döndüm oyuna yeniden girince oyun bitmişti bu tip sorunların kaynağı nedir bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim
Oyundan sürekli atıyor ama bilgisayarın çalışmasında bir sorun yaşamıyor isen sıkıntı oyun dosyalarındaki eksik ile alaklı olabilir.
Oyun,program gibi standrt işlemlerde veya sıradan masaüstü işlemlerinde windows mavi ekrana düşüyor ise
*Son yapılan windows günlellemeri
*Bilgisayarın çalışmasına sorun çıkaran kullanıcı programları
*EverClock işlemi yapıldı ise düzgün ayarlandırılmama gibi birçok neden sıralanabilir. Sorunu sadece oyun için yaşıyor iseniz oyunu komple silip tekrar kurmanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Dostum donanımsal bir sorunun olma ihtimali var ama yinede temiz bir format at tekrar aynı sorunla karşılaşırsan kurcalama direk servisine gönder monsterler da sorun belirlemeleride ücretsiz hemde bir bakım yaptırmış olursun .

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
donanım sal olsa bi kasma donma vs olurdu msi afterburner yükle sıcaklık değerlerine bak ama muhtmelen oyun dan kaynaklı ya yeniden yükle yada dosyaları doğrula

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum donanımsal bir sorunun olma ihtimali var ama yinede temiz bir format at tekrar aynı sorunla karşılaşırsan kurcalama direk servisine gönder monsterler da sorun belirlemeleride ücretsiz hemde bir bakım yaptırmış olursun .
donanımsal sorunu olduğunu sanmıyorum ama biraz daha zaman geçsin temiz format atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

-Ekran kartı güncel mi?
-Oyun dosyalarını denetledin mi?
evet 2 side okey bu aralar daha mavi ekran almıyorum nedense güncelleme vardı viwndowsun toplu güncelledikten sonra bi sorunu çıkmadı 4-5 gündür

donanım sal olsa bi kasma donma vs olurdu MSI afterburner yükle sıcaklık değerlerine bak ama muhtmelen oyun dan kaynaklı ya yeniden yükle yada dosyaları doğrula
dosyaları doğruladım problem yok sıcaklıklar msı da çok normal max 72 lerde 75 lerde yani buda saatlerce oyun oynayınca oluyor 80 i hiç görmedi cs go da ısınmadan kaynaklı değildir yüksek ihitmalle işletim sisteminden kaynaklıdır veyahut bir çok 3. parti yazılım kullandığımdan oluyodur :)

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
donanımsal sorunu olduğunu sanmıyorum ama biraz daha zaman geçsin temiz format atarım

evet 2 side okey bu aralar daha mavi ekran almıyorum nedense güncelleme vardı viwndowsun toplu güncelledikten sonra bi sorunu çıkmadı 4-5 gündür

dosyaları doğruladım problem yok sıcaklıklar msı da çok normal max 72 lerde 75 lerde yani buda saatlerce oyun oynayınca oluyor 80 i hiç görmedi cs go da ısınmadan kaynaklı değildir yüksek ihitmalle işletim sisteminden kaynaklıdır veyahut bir çok 3. parti yazılım kullandığımdan oluyodur :)
3. parti bazı çakışmalara sebep verebilir zaten yapicakmışsın temiz format en güzeli

YSB61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yavuz Selçuk Barut
Bende de monster laptop vardı. Mavi ekran sorunları alıyodum ayda bir kaç kere. Daha sonra bu sorunun olduğunu bildirip laptopu monstere gönderdim. Ram arızası olduğunu söylediler. Temizleyip hiç bir ücret almadan geri gönderdiler sorun çözüldü. Bir kaç gün vaktiniz varsa sorunu bildirip laptopunuzu servise gönderin onlar size çözüm sunarlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de monster laptop vardı. Mavi ekran sorunları alıyodum ayda bir kaç kere. Daha sonra bu sorunun olduğunu bildirip laptopu monstere gönderdim. RAM arızası olduğunu söylediler. Temizleyip hiç bir ücret almadan geri gönderdiler sorun çözüldü. Bir kaç gün vaktiniz varsa sorunu bildirip laptopunuzu servise gönderin onlar size çözüm sunarlar.
ayda bir nedir alalı 3 hafta oldu sık sık karşılaşmaya başladım sadece dün 2 defa mavi ekran aldım bazende durup dururken oyundan atıyor hata vermeden masaüstüne dönüyor

Top Bottom