Neler Yeni

Monster Pusat Pro Bluetooth

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Aslında Wireless olan modeli almayı düşünüyordum fakat stokların ne zaman geleceği belli değilmiş, F310 almak yerine bu daha mantıklı geldi, sizce bluetooth olan alınır mı yoksa wireless olan modeli mi beklemeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Taha Başar
Aslında Wireless olan modeli almayı düşünüyordum fakat stokların ne zaman geleceği belli değilmiş, F310 almak yerine bu daha mantıklı geldi, sizce bluetooth olan alınır mı yoksa wireless olan modeli mi beklemeliyim?

wireless modeli artık üretilmiyor
bu videoyu da izlersen daha iyi olur

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
bluetooht al

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Taha Başar
Monster yetkililerine sorduğumda gelecek dediler.
ben bildirim atılmasını istemiştim telefonuma geldiğinde bana attıkları mesajda artık stoklara gelmiyicek ancak yeni modeli inceleyebilirsiniz demişlerdi

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bildirim atılmasını istemiştim telefonuma geldiğinde bana attıkları mesajda artık stoklara gelmiyicek ancak yeni modeli inceleyebilirsiniz demişlerdi
Yeni modelde dongle yok. Benim PC'mde de bluetooth desteği yok.

Beren

80+ Gold
Anakartından bluetooth desteği varsa; bluetoothlu olan model sana sıkıntı çıkartmaz.
Eğer bluetooth dongle ile halledeceksen, bağlantı sıkıntıları yaşanabiliyor. Yani Wireless modelini al bence. Eğer üretilmiyorsa artık, F710 falan bakabilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartından bluetooth desteği varsa; bluetoothlu olan model sana sıkıntı çıkartmaz.
Eğer bluetooth dongle ile halledeceksen, bağlantı sıkıntıları yaşanabiliyor. Yani Wireless modelini al bence. Eğer üretilmiyorsa artık, F710 falan bakabilirsin.
Evet dediğin gibi, F710 alacağım.

Top Bottom