Neler Yeni

Monster Pusat PRO Gamepad nasıldır?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,420
İsim
Hakan
Bütçe
250
Monster Pusat PRO Gamepad nasıldır? Bu nasıldır yerine öneriniz var mı?

Bütçe 200-250TL, F310 önermeyin görünüşü kötü, ağır ve hantal

arisaka

80+ Bronze
Gamepad konusunda fazla bilgim yok zaten gamepad ile oyun oynamayı sevmiyorum fakat 2 sene önce 180 TL ye PES oynamak için almıştım çok uzun süre kullanmadım hatta son 1 yıldır elime bile değmedi ama genel olarak fiyatına göre gayet güzel diyebilirim. Şarjı aşırı uzun gidiyor, titreşimi ciddi anlamda kuvvetli ve en güzel yanı da hangi oyunu oynayacaksan oyna taktığın gibi algılıyor hiç bir ayar vs. yapmana gerek yok sanki konsol da oynuyormuşsun gibi.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,420
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepad konusunda fazla bilgim yok zaten gamepad ile oyun oynamayı sevmiyorum fakat 2 sene önce 180 TL ye PES oynamak için almıştım çok uzun süre kullanmadım hatta son 1 yıldır elime bile değmedi ama genel olarak fiyatına göre gayet güzel diyebilirim. Şarjı aşırı uzun gidiyor, titreşimi ciddi anlamda kuvvetli ve en güzel yanı da hangi oyunu oynayacaksan oyna taktığın gibi algılıyor hiç bir ayar vs. yapmana gerek yok sanki konsol da oynuyormuşsun gibi.
Bu modeli mi aldınız hocam?

Ariseks

80+ Gold
Monster Pusat PRO Gamepad nasıldır? Bu nasıldır yerine öneriniz var mı?

Bütçe 200-250TL, F310 önermeyin görünüşü kötü, ağır ve hantal
Bildiğim şey kablosuz halde gamepad olarak görmediği kendi inceleme videolarındaki yorumlara bak
o büyük ihtimal wirelles olandan bahsediyor

arisaka

80+ Bronze

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Sanırım bu modelden bahsediyorsunuz:

Bu modelde bir sorun vardı nasıl bir sorundu hatırlamıyorum.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,420
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Squex

80+ Silver

Bende ki ürün bu.
Bende bu modelde sol üstteki kontrol tekerleğini(adını bilmiyorum) aşağı doğru çekince öyle kalıyor geri duzelmiyordu. Belki sadece benim üründe olmuştur hiç bakmadım kronik mi diye.

arisaka

80+ Bronze
Bende bu modelde sol üstteki kontrol tekerleğini(adını bilmiyorum) aşağı doğru çekince öyle kalıyor geri duzelmiyordu. Belki sadece benim üründe olmuştur hiç bakmadım kronik mi diye.
PS ve XBOX ın orijinal kontrolcüleri bile kullanıma bağlı bir süre sonra sorun çıkarmaya başlıyor bu kollar hayli hayli sorun çıkartır sonuçta fiyat aralığı belli. Uzun yıllar yoğun kullanımlara gelmez.

Top Bottom