Neler Yeni

Motor Alırken Nelere Dikkat Edilir

ArdaCoşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Arda Coşar
mondial mh125 drift almayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim sizce
yada sizin bi motor öneriniz varmı 125 cc maks.
bide kurye motoru gibi olmasın olurmu

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Ne için kullanacağına bağlı hobi olarak hız yapmak istiyorsan tam 125 cc olanlara ve hızlılara bak ne bilim her gün 1 km yol gitmen gerekiyorsa yürümekten bıktıysan konfor çok önemli aslında herkesin bildiği şeyler ama inş işine yarar başka sorun olursa yaz

ArdaCoşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Arda Coşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne için kullanacağına bağlı hobi olarak hız yapmak istiyorsan tam 125 cc olanlara ve hızlılara bak ne bilim her gün 1 km yol gitmen gerekiyorsa yürümekten bıktıysan konfor çok önemli aslında herkesin bildiği şeyler ama inş işine yarar başka sorun olursa yaz
peki 4 zamanlı tip noluyo 2 zamanlı tip noluyo yani kısacası zamanlama tipi nedir?

Emirsbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan Söbüoğlu
Mondial mcx150 diye bir motor var yenileri yok ama hem ucuz hem de çok iyi giden güçlü bir motor ve kW değerine göre A1 ehliyete uyuyor diye biliyorum bi araştır istersen

ArdaCoşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Arda Coşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mondial mcx150 diye bir motor var yenileri yok ama hem ucuz hem de çok iyi giden güçlü bir motor ve kW değerine göre A1 ehliyete uyuyor diye biliyorum bi araştır istersen
abi 16 yaşına giricem 9 ay sonra en fazla 125 cc kullanabiliyon diye biliyorum sen bana 160 cc motor gösteriyon bajaj discover 125mh drift nasıl?

Emirsbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan Söbüoğlu
abi 16 yaşına giricem 9 ay sonra en fazla 125 cc kullanabiliyon diye biliyorum sen bana 160 cc motor gösteriyon bajaj discover 125mh drift nasıl?
Kardeşim ben de kullandım o motoru zamanında 16 yaşıma girdiğimde. kW değerine göre hesapladın mı ?

Top Bottom