Neler Yeni

motor ehliyeti alıcam fakat 8 çizemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
hamza ersoy
cumartesi günü sınavım var fakat kurs hocam sigara çay yapmaktan başka bir şey anlatmadığı için resmen koca bi aleti kendi başıma keşfetmek zorunda kaldım. çok az bisiklet sürmüş birisi olarak dengede durmasından slalom yapmasına kadar her şeyi çözdüm fakat 8 çizemiyorum. sınava 2 gün kaldı ve bunların günde 20 dakika cg'ye bindirmesiyle öğrenemeyeceğimi fark edip motor kiralamaya karar verdim. 2 gün boyunca trafiksiz alanda 8 çalışacağım. aklınıza gelen kolay yollardan ve tüyolardan bahsederseniz çok sevinirim. aldığım tavsiyeler 2. viteste dene ve ön fren kullan gibi şeylerdi. bunların hepsini tek tek deneyeceğim lütfen şu 8'i nasıl sürerim ve genel olarak motoru daha güzel nasıl sürebilirim hakkında tüyo verirseniz sevinirim

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
hocam motorun bütün olayı bakıştır kafanızı döneceğiniz yöne çevirirseniz motor da o yöne döner. Yarım debriyaj hafif gaz ile 8 yapabilirsiniz. Unutmayın her şey bakıştır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
hamza ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam motorun bütün olayı bakıştır kafanızı döneceğiniz yöne çevirirseniz motor da o yöne döner. Yarım debriyaj hafif gaz ile 8 yapabilirsiniz. Unutmayın her şey bakıştır.
dediğinizi çok duydum ama bu bakışı niyeyse ben beceremedim. geniş bi yolda U dönüşü yaparken aşırı işime yarıyor fakat 8 bana çok dar geliyor gideceğim yere baksam da gidemiyorum. sınava gireceğim motor da cg olduğu için yarım debriyaj yetmiyor maalesef başka ne yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Cahit Emin

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Emre
kardeşim en kolay kısmı o aslında yarım debriyaj ha oda sorun diyorsan arada bir hafif hafif gaz verecen 8 i dar almaya çalışma acele de etme çizgi içerisinde alabildiğin kadar geniş yavaş yavaş al acelen yok zaten bakışını ayarla yarım debriyaj arada hafif gaz yeter 2 3 deneme de alışırsın

GirayHan

80+ Gold
cumartesi günü sınavım var fakat kurs hocam sigara çay yapmaktan başka bir şey anlatmadığı için resmen koca bi aleti kendi başıma keşfetmek zorunda kaldım. çok az bisiklet sürmüş birisi olarak dengede durmasından slalom yapmasına kadar her şeyi çözdüm fakat 8 çizemiyorum. sınava 2 gün kaldı ve bunların günde 20 dakika cg'ye bindirmesiyle öğrenemeyeceğimi fark edip motor kiralamaya karar verdim. 2 gün boyunca trafiksiz alanda 8 çalışacağım. aklınıza gelen kolay yollardan ve tüyolardan bahsederseniz çok sevinirim. aldığım tavsiyeler 2. viteste dene ve ön fren kullan gibi şeylerdi. bunların hepsini tek tek deneyeceğim lütfen şu 8'i nasıl sürerim ve genel olarak motoru daha güzel nasıl sürebilirim hakkında tüyo verirseniz sevinirim

Top Bottom