Neler Yeni

Öneri Motor önerisi a2 ehliyet

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
Bütçe
200000
Agalar bu ay a2 alıyorum. Motor deneyimim yok. Kursta öğrendim ama kullanmayı. Biraz yapılı olduğum için 125likle başlamak yerine 200lük ya da 250lik bir motor ile başlamayı düşünüyorum. Lütfen bilgisi olmayan yorum yapmasın. 13 yaşındaki kardeşlerimizin 'Abi R25 al en iyisi o' demesini çekemem. galeriden sıfır almam gerekiyor kredi kartına taksit yapacağım çünkü. Bir bayide RKS R250 isimli cihaza 190 bin diyorlar ben onu mantıklı buldum. pulsar rs200 diyenler de var. Önerilerinizi bekliyorum.

Ysuflix

80+ Gold
rs200 önerimdir kullanması rahat bir motor çok racing kafasında değil gidon yüksek gibi. rksye falan 190k verme yazık günah. rs200 çiçek. galeri şart olmasa cbr 250 derdim. ama 2. el bakıp galeriden de alabilirsin cbr 250.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rs200 önerimdir kullanması rahat bir motor çok racing kafasında değil gidon yüksek gibi. rksye falan 190k verme yazık günah. rs200 çiçek. galeri şart olmasa cbr 250 derdim. ama 2. el bakıp galeriden de alabilirsin cbr 250.
ya dediğim gibi sıfır olmasına çok gerek yok yeni modellerden de olabilir ama galeride olması şart çünkü kredi kartına çekicez. rks r250 açıkçası çok hoşuma gitti gördüğümde ancak motor ehliyeti aldığım kurstaki diğer motorculara sorduğumda çin malı olduğu için çok güvenilmeyeceğini söylediler. parçasının da zor bulunacağını söylediler aynı zamanda. rs200 önerdiler ama rs200 benim gözümde 2. bir r25 gibi çocuklar ve yeni motorcular tarafından büyütülüyor gibime geliyor. 200 bin lira bandında başka önerdiğin 200lük ya da 250lik sport bi makine var mı acaba.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
cıbırda hayat bulursun benim çok sevdiğim bi motor cbr 250 ama bilemedim eskiden temizleri vardı hala var mı bilemiyorum rs200 dediği gibi arkadaşın f/p sonuçta ilk motorunsa düşüp kalkıcaksın illaki genede kazasız belasız hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
cıbırda hayat bulursun benim çok sevdiğim bi motor cbr 250 ama bilemedim eskiden temizleri vardı hala var mı bilemiyorum rs200 dediği gibi arkadaşın f/p sonuçta ilk motorunsa düşüp kalkıcaksın illaki genede kazasız belasız hocam.
teşekkür ederim pazar günü eğitimde düştüm zaten sağ ön kol asfalt sürtünmesinden kabuk bağlı şuan ama acı sızı yok çok şükür. honda motor konusunda herkesin en güvendiği bir marka ama dediğim gibi babamı zor ikna ederek alıyorum ve rksyi 190 bine göstermiştim şimdi honda için 300 bin bandına çıkarsam evde kaos çıkabilir :LOL:. O yüzden 200 210 bandında dediğim gibi bir makine bakıyorum ama bana pazar günü kurstakilerin söylediğinden beri rs200 mantıklı gibiydi o yüzden sormak istedim. Başka markalarda önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Dediğim gibi 200 250 cc arası olsun. 200 bin bandını çok aşmasın. tarz olarak tercihen sport ama eğer kaliteli bir şey olursa naked ya da enduro olabilir. teşekkürler iyi geceler.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
Agalar bu ay a2 alıyorum. Motor deneyimim yok. Kursta öğrendim ama kullanmayı. Biraz yapılı olduğum için 125likle başlamak yerine 200lük ya da 250lik bir motor ile başlamayı düşünüyorum. Lütfen bilgisi olmayan yorum yapmasın. 13 yaşındaki kardeşlerimizin 'Abi R25 al en iyisi o' demesini çekemem. galeriden sıfır almam gerekiyor kredi kartına taksit yapacağım çünkü. Bir bayide RKS R250 isimli cihaza 190 bin diyorlar ben onu mantıklı buldum. pulsar rs200 diyenler de var. Önerilerinizi bekliyorum.
Rks, tvs bulaşılmaz ikinci el temiz cb250r bulabilirsin 250cc başlangıç için ideal bizzat kendim kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cbr eski artık pek önermiyorum cb250r daha mantikli

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
Rks, tvs bulaşılmaz ikinci el temiz cb250r bulabilirsin 250cc başlangıç için ideal bizzat kendim kullanıyorum
2. ele gidemiyorum maalesef kredi kartına taksitle alacağım ama sanırım 1 sene veya 2 sene rs200den sonra cbr250ye geçeceğim. teşekkür ederim.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
Rs200 yerine yeni ns200ug öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve cbr da önermiyorum maalesef eski ve krank sorunu var
eğer ki 200binden aşağıda olacaksa sport almayı tercih ederim ama güzel motor o da.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT
eğer ki 200binden aşağıda olacaksa sport almayı tercih ederim ama güzel motor o da.
Ns200ug dememde ki sebep suspansiyonlar yeni, enjeksiyon sistemi yeni ve on arka abs vs vs yenilikler var

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay

learusx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
Öncelikle selamlar konuya biraz dahil olmak istedim gelelim CBR a CBR gerçekten kaliteli üst segmentte bir motor firması ancak artık düşük cclerde üretim yapmadıkları için pek önermiyorum ha temiz bulursanız kaçırmayın ikinci olarak rs200 son zamanlarda en çok kullanılan f/p olan Bir motor ve Pulsar gerçekten iyi işler çıkarıyor rs200 öneririm ns200 e gelirsek ben tipini fazla sevmiyorum herkesin kendi zevki ama güzel motordur son önerim nk250 olurdu herhalde cfmoto da son zamanlarda güzel işler çıkartıyor süspansiyonlari falan biraz kötü ama gidişi güzel gibi geldi deneyimlemedim bu arada gördüğüm kadarıyla ha şimdi aklıma geldi 250sr da çok güzel motor 450ligi kadar iyi olmasa da çok güzel bir model bana kalsa benden bu kadar yeni amilyat oldum hala hastanedeyim anca bu kadar oldu umarım yardımcı olabilmişimdir 🖤

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat Olcay
Öncelikle selamlar konuya biraz dahil olmak istedim gelelim CBR a CBR gerçekten kaliteli üst segmentte bir motor firması ancak artık düşük cclerde üretim yapmadıkları için pek önermiyorum ha temiz bulursanız kaçırmayın ikinci olarak rs200 son zamanlarda en çok kullanılan f/p olan Bir motor ve Pulsar gerçekten iyi işler çıkarıyor rs200 öneririm ns200 e gelirsek ben tipini fazla sevmiyorum herkesin kendi zevki ama güzel motordur son önerim nk250 olurdu herhalde cfmoto da son zamanlarda güzel işler çıkartıyor süspansiyonlari falan biraz kötü ama gidişi güzel gibi geldi deneyimlemedim bu arada gördüğüm kadarıyla ha şimdi aklıma geldi 250sr da çok güzel motor 450ligi kadar iyi olmasa da çok güzel bir model bana kalsa benden bu kadar yeni amilyat oldum hala hastanedeyim anca bu kadar oldu umarım yardımcı olabilmişimdir 🖤
cevabınız için teşekkür ederim ancak aklıma yatan şuan için rs200 gibi. ehliyet sınavım ya haftaya ya da sonraki hafta ehliyetten sonra alacağım motoru zaten. Bu konuya cevap veren arkadaşlarla iletişim halinde kalmak ve eğer isterlerse motoru alınca kendilerine de haber vermek isterim. İnstagram üzerinden ulaşabilirseniz bana çok sevinirim. İnsta: olcayberat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,343
Üyeler
157,061
Son üye
westrealf
Top Bottom