Neler Yeni

Motosiklet ekipman önerisi

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Ekipmanlar hakkında bilgim yok fakat sana tavsiyem ekipmanı kaliteli al, bir kere al.
Motor yükselttiğinde ekipman masrafı yapma.
işte ben tam tersindeyim şimdi 25 bin TL bütçem var 23 bine 2.el mt125 alıp 2000 TL ye ekipman almaya çalışıyorum çünkü motoru yükseltip yükseltmeyeceğim kesin deil

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
işte ben tam tersindeyim şimdi 25 bin TL bütçem var 23 bine 2.el mt125 alıp 2000 TL ye ekipman almaya çalışıyorum çünkü motoru yükseltip yükseltmeyeceğim kesin deil
KTM Duke 125'de düşünebilirsin. Ekipmana daha çok paran kalır.
İnan motor ne kadar önemli ise ekipmanda o kadar önemli.

CoNKeR

80+ Bronze
Merhaba, bütçen çok kısıtlı. Motor illa ki değişiyor. Ama ekipman değişmiyor. Benim de tavsiyem ekipmana daha fazla para ayırman yönünde olacak. Ama hiç bütçen olmayacağına, bu kadar olsa da iyidir tabi.
Şimdi mont olarak, prohel, prosev, Armode, Scoyco hemen hemen hepsi aynı kalitedeler, Venom bir tık daha iyi. Bu markaların birinden korumalı bir mont al, Venom alsan daha iyi olur. Eğer istanbulda oturuyorsan, bütün motosiklet ekipman mağazaları, Kadıkoy Fenerbahçe stadyumunun yanında Hasanpaşa'da. Ordaki Motoplus Venom satıyor ve ana bayisi. En uyguna orda bulursun.
Eldiven olarak attığın eldiven güzel yalnız yazlık. Kışlık veya dört mevsim tercih et.
Kask olarak da bu fiyatlara en güzellerinden biri LS2 FF320 Stream Evo . Axxis hakında pek bilgim yok.

Bütçeni biraz daha artırabilirsen bazı tavsiyelerim olur. Kask alırken Snell sertfikasına sahip olsun gibi. Mont alırken EN-1621:1 sertifikasına sahip korumalı, sırt koruması ise EN1621:2 olsun gibi. Ama bu bütçelerde bunlar zor.

Top Bottom