Neler Yeni

Mouse Hz Değeri İle Yaşadığım Sorun

erhan321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
erhan bağdat
Herkese iyi forumlar , 2 hafta önce bir mouse aldım gamepower banenin 7200 dpi hali gibi şekli tamamen aynı linkini de koyacağım https://bit.ly/2XyXLrn her neyse , sorunuma gelirsek eğe cs go oynuyorum ve bu mousedaki hz değerleri aklımı kurcaladı 500 hz yaptığımda fare çok yavaşlıyor düşük dpi kullanıcısı olmama rağmen bu bile bana yavaş geldi ve dpi seviyem de eski mouseumdakiyle aynı 1200 dpi yaptım ve sonra 500 hz değerini 250 yaptım ama öyle de biraz hızlı gibi geldi tuhaf oldu ve 125de çok daha hızlı oldu , Oyun için hassasiyetim ise 1.85 eski mouseumda kullandığım hassasiyetle aynı , eski mouseum msi interceptor ds b1 di ve rahatça oynuyordum ama elime küçük geldi diye değiştirdim ve eski mouseum 125 hzdi ama şuanki mouseumu 125 hz yaptığım kadar hızlı değildi gayet normaldi hızı yani size sorum sizce oyun içi hassasiyeti kaça yükseltmeliyim , yada böyle bırakmalı mıyım alışana kadar çünkü oynayışım baya kötüleşti bu sorun yüzünden ve maalesef oyun içinden bir türlü ayarlayamıyorum bana uygun olan hassasiyeti yani bir şekilde başarısız oluyorum o kadar uğraşmama rağmen botlarla olmuyor cevaplarınızı bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,566
Üyeler
138,378
Son üye
Hoo352Gan
Top Bottom