Neler Yeni

Mouse + Mouse pad önerisi 1500 tl max bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
Bütçe
1500
Mouse + Mouse pad önerisi 1500 tl max bütçeyle mouse almak istiyorum pek aşmazsa sevinirim uzun süreli kullanım ve fps oyunları için istiyorum laptopta kullanacağım oynadığım oyun genellikle valorant oluyor wireless önceliğim ama çok iyi kablolu mouselere de açığım paranın alabileceği en iyi kombinasyonları önerirseniz sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Mevcut mouse padimin çok iyi olmadığını düşündüğümden mouse pad ile birlikte 1500 olursa sevinirim.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle dediğiniz mouse pad markasının iyi olduğunu duymuştum daha önceden de ama mouse hakkında pek bir bilgim yok önceden gördüğüm razer viper 8khz ve glorius model o aklıma gelmişti bunlara karşı iyi kalıyor mu sizin görüşleriniz nasıl bende ayrıca 70 tl kupon varmış amazonda 70 tl indirim de oluyor bu üründe yani.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Mouse + Mouse pad önerisi 1500 TL max bütçeyle mouse almak istiyorum pek aşmazsa sevinirim uzun süreli kullanım ve fps oyunları için istiyorum laptopta kullanacağım oynadığım oyun genellikle valorant oluyor wireless önceliğim ama çok iyi kablolu mouselere de açığım paranın alabileceği en iyi kombinasyonları önerirseniz sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Mevcut mouse padimin çok iyi olmadığını düşündüğümden mouse pad ile birlikte 1500 olursa sevinirim.
Aqua Control2 +
Hyperx haste/steelseries prime mini

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Mouse + Mouse pad önerisi 1500 TL max bütçeyle mouse almak istiyorum pek aşmazsa sevinirim uzun süreli kullanım ve fps oyunları için istiyorum laptopta kullanacağım oynadığım oyun genellikle valorant oluyor wireless önceliğim ama çok iyi kablolu mouselere de açığım paranın alabileceği en iyi kombinasyonları önerirseniz sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Mevcut mouse padimin çok iyi olmadığını düşündüğümden mouse pad ile birlikte 1500 olursa sevinirim.
Darmoshark m3
Klasse Longteng

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Merhabalar önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle dediğiniz mouse pad markasının iyi olduğunu duymuştum daha önceden de ama mouse hakkında pek bir bilgim yok önceden gördüğüm razer viper 8khz ve glorius model o aklıma gelmişti bunlara karşı iyi kalıyor mu sizin görüşleriniz nasıl bende ayrıca 70 TL kupon varmış amazonda 70 TL indirim de oluyor bu üründe yani.
Ajazzdan uzak dur mousepadde o kadar iyi değil

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Merhabalar önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle dediğiniz mouse pad markasının iyi olduğunu duymuştum daha önceden de ama mouse hakkında pek bir bilgim yok önceden gördüğüm razer viper 8khz ve glorius model o aklıma gelmişti bunlara karşı iyi kalıyor mu sizin görüşleriniz nasıl bende ayrıca 70 TL kupon varmış amazonda 70 TL indirim de oluyor bu üründe yani.
mouse nin sensörü gayet iyi, kablosuz ve 59g ağırlığı da hesaba katılırsa bu fiyata daha iyisi yok diyebilirim. Mousepadi yaklaşık 60 gündür kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Al başladık yine m3 ve ajazz
Adamın iki gün sonra elinde kalırsa parası sizden mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aqua Control2 +
Hyperx haste/steelseries prime mini
Merhabalar belirttiğiniz modeller benim üst yorumda belirttiklerime kıyasla nasıllar acaba link varsa atma şansınız var mı incelemek istiyorum da bir haftaya yakın zaman var incelemem için sonra direkt alacağım haftaya en beğendiğimi teşekkür ederim önerileriniz için.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
mouse nin sensörü gayet iyi, kablosuz ve 59g ağırlığı da hesaba katılırsa bu fiyata daha iyisi yok diyebilirim. Mousepadi yaklaşık 60 gündür kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim
Daha iyisi var. Her şey sensör değil

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Merhabalar belirttiğiniz modeller benim üst yorumda belirttiklerime kıyasla nasıllar acaba link varsa atma şansınız var mı incelemek istiyorum da bir haftaya yakın zaman var incelemem için sonra direkt alacağım haftaya en beğendiğimi teşekkür ederim önerileriniz için.
Hocam şu an müsait değilim xraypad aqua control 2 çıkınca yazıyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Top Bottom