Neler Yeni

MS: Fenerbahçe 3 - 3 Ümraniyespor

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Ümraniyespor Zaten 4 Büyük Takımlara Karşı Çok İyi Oynuyor Hem Defans Oyuncusu Hemde Forvet Oyuncuları 4 Büyükleri Görünce Real Madrid Gibi Anasının Satayım 😃😀
stsl ye her yeni çıkan takım bi patlama yapar gibi başlıyor bu da onlardan birisi sanırım geçen sezon altay bu durumdaydı

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,971
İsim
Mert Can Ergün
Yaşar Kemal ve diğer hakemler fener düşmanı dır

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Hocam Avrupa maçı olsa, rakip yabancı olsa "haydi bastır X" demek çok yanlış olur. Ama lig'de tabii ki de rakibi destekleyeceğiz. Bunun antilik ile alakası yok.
İlk başta dediğim olay antilik. (Türk takımı yabancı bir takım ile oynarken yabancıyı desteklemek)
hocam istediğinizi destekleyin ama bunu burada belirtmelerini anlayamıyorum. antilik olayı ise buna karşı sinirlenen fb taraftarı laf dalaşı olacak ve tartışma çıkacak. muhtemelen karşı tarafın takımına laf söylenecek vs. o yüzden bunlara gerek yok. herkes skor tahmini yapsın, gerekiyorsa eleştirsin ama gelip konuya haydi bastır fenerbahçe veya haydi bastır ümraniye yazmasın.

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Hocam Avrupa maçı olsa, rakip yabancı olsa "haydi bastır X" demek çok yanlış olur. Ama lig'de tabii ki de rakibi destekleyeceğiz. Bunun antilik ile alakası yok.
İlk başta dediğim olay antilik. (Türk takımı yabancı bir takım ile oynarken yabancıyı desteklemek)
galatasaray barcelona maçında çıldırmıştım beşiktaş lyonda ağlamıştım fenerliyim :D

Sir Cem T-oker

80+ Gold
diğer ligler başlayınca fenerbahçeden güzel transferler bekliyorum. şu an takımda oynayanların çoğu yedek kalır muhtemelen.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,971
İsim
Mert Can Ergün
hocam istediğinizi destekleyin ama bunu burada belirtmelerini anlayamıyorum. antilik olayı ise buna karşı sinirlenen fb taraftarı laf dalaşı olacak ve tartışma çıkacak. muhtemelen karşı tarafın takımına laf söylenecek vs. o yüzden bunlara gerek yok. herkes skor tahmini yapsın, gerekiyorsa eleştirsin ama gelip konuya haydi bastır fenerbahçe veya haydi bastır ümraniye yazmasın.
Bazı kişiler fener düşmanı tek eğlencesi fener

Top Bottom