Neler Yeni

MSI 360 mm sıvı soğutma ses problemi

33sefa58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa

MSI Mag CoreLiquid M360 ARGB 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu aldım 2 gün önce bilgisayarciya taktırdım kullanıyorum bilgisayar boştayken her hangi bir problem ses sıkıntısı yok , ama oyuna girdiğim zaman birden sıvı soğutma fanları turbo açmış gibi çok sesli çalışmaya başlıyor oyundan çıktığım zaman ses yavaşça kesiliyor PC boştaykende sıvı soğutma fanları dönüyor ama sessiz bir şekilde problem neyden kaynaklanıyor olabilir​

Optimum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Mustafa
İşlemci boştayken fanların düşük devirde çalışması ve işlemci yüke girdiğinde fan devirlerinin artması gayet normal bir durum hocam. Fanların devirlerini ayarlayarak daha sessiz çalışmalarını sağlayabilirsin.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Toprak

MSI Mag CoreLiquid M360 ARGB 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu aldım 2 gün önce bilgisayarciya taktırdım kullanıyorum bilgisayar boştayken her hangi bir problem ses sıkıntısı yok , ama oyuna girdiğim zaman birden sıvı soğutma fanları turbo açmış gibi çok sesli çalışmaya başlıyor oyundan çıktığım zaman ses yavaşça kesiliyor PC boştaykende sıvı soğutma fanları dönüyor ama sessiz bir şekilde problem neyden kaynaklanıyor olabilir​

İşlemcin yüke giriyor ve ısınıyor. Isınmaması içinde fanları hızlandırıyor çok normal.

33sefa58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci boştayken fanların düşük devirde çalışması ve işlemci yüke girdiğinde fan devirlerinin artması gayet normal bir durum hocam. Fanların devirlerini ayarlayarak daha sessiz çalışmalarını sağlayabilirsin.
Bundan önceki sıvı soğutmam dark flash DC 240' idi onda böyle bir şey yoktu o yüzden şaşırdım bu ayarlamayı nasıl yapabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,653
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom