Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI A620m-e Bios ayarlarında Eco Mode yok!

burakdiA

80+
Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Bios güncellemesinden sonra Pbo ayarlarını manuel olarak da yapamaz oldum. Tdp control sürekli auto'da kalıyor. Manuel seçsem bile bir alt seçenekte çıkan kısım yine otomatik olarak auto oluyor ve değişmiyor. Şu an Msi' ın sitesinde mevcut anakartım için en güncel Beta versiyon bios sürüm var. Ben Beta sürümden bir önceki onaylı sürüme güncellemiştim. Sorun sizce Bios sürümden mi kaynaklıdır?

Son düzenleme:

grasdiyas

80+ Silver
Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Bios güncellemesinden sonra Pbo ayarlarını manuel olarak da yapamaz oldum. Tdp control sürekli auto'da kalıyor. Manuel seçsem bile bir alt seçenekte çıkan kısım yine otomatik olarak auto oluyor ve değişmiyor. Şu an mevcut anakartım için Beta versiyon bios sürüm var. Ben Beta sürümden bir öncekine güncellemiştim. Sorun sizce Bios sürümden mi kaynaklıdır?
pbo açık olunca eco mod geliyor benim b550m hdv de öyle deneyin bi belki farklıdır

burakdiA

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

grasdiyas

80+ Silver
Pbo açık. Tdp değerlerini manuel olarak görüp seçemiyorum.
beta bios kullanıyorsunuz galiba güncelledikten sonramı oldu yüksek ihtimal beta sürümünden dolayıdır diye düşünüyorum bazen hatalar olabiliyor ayrıca beta bios indirmek hiç mantıklı bi hareket değil

burakdiA

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beta bios kullanıyorsunuz galiba güncelledikten sonramı oldu yüksek ihtimal beta sürümünden dolayıdır diye düşünüyorum bazen hatalar olabiliyor ayrıca beta bios indirmek hiç mantıklı bi hareket değil
Beta versiyonu indirmedim. Şu an en güncel hali hazırda Msi sitesinde Beta var ama ben bir önceki onaylı sürümü indirdim.

grasdiyas

80+ Silver
Top Bottom