Msi Afterburner Çalışmıyor

kerem2492

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Yılmaz
Arkadaşlar dün CS:GO oynarken ayarlarım vardı her şey gözüküyordu sıcaklık kullanım değeri falan gözüküyordu ama şimdi gözüküyor sadece RAM ve FPS değerleri gözüküyor. Bu zamana kadar bir sıkıntı yoktu.
Ekran Kartım : Msi Gt 1030
2020-05-26_14-32-24.png

crazyreign

kurtuldu jo-je
Moderatör
En İyi Cevap
76
Dahası  
Reaksiyon skoru
37,811
Eğer yakın zamanda Valorant yüklediysen sorun ondan kaynaklıdır. Hileleri ekran kartından banlıyorlar diye bir şey duymuştum herhalde ekran kartı ayarlarını kısıtlayarak bu ban sistemini etkisiz hale getirmesinler diye yapmışlar. Yapacak bir şey yok. Valorant'ı kaldırırısan düzelir.

kerem2492

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer yakın zamanda Valorant yüklediysen sorun ondan kaynaklıdır. Hileleri ekran kartından banlıyorlar diye bir şey duymuştum herhalde ekran kartı ayarlarını kısıtlayarak bu ban sistemini etkisiz hale getirmesinler diye yapmışlar. Yapacak bir şey yok. Valorant'ı kaldırırısan düzelir.
Biraz geç gördüm. Evet valorantı yükledim ama yüklediğim gün olmadı ve aynı hata hiçbir arkadaşımda yakınımda falan yok.

Rootz

80+
MSI Gaming App gibi ekran kartı ile alakalı farklı programlar yüklü mü ? Afterburner, Gaming App ile enteresan bir şekilde çakışıyor.

kerem2492

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Gaming App gibi ekran kartı ile alakalı farklı programlar yüklü mü ? Afterburner, Gaming App ile enteresan bir şekilde çakışıyor.
Ekran kartıyla alakalı farklı bir şey yok Geforce Experience var bide afterburner başka bir şey yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI Afterburner'ın yeni bir sürümünü kurmayı denediniz mi?
Şuan deniyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI Afterburner'ın yeni bir sürümünü kurmayı denediniz mi?
Oldu teşekkürler.

Son düzenleme:
Top Bottom