Neler Yeni

MSI AFTERBURNER SONRASI PC açılmıyor

bkutnu11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Bora
Nedenini bilmediğim bir şekilde msi afterburner ayarlarına bakmak istedim ve denerken çok fazla güç yüklemiş olacağım ki şu an bilgisayar açılmıyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum anlık olarak masaüstüne kadar gidiyorum ancak orada bir işlem yapamadan öylece donakalıyor

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
BIOS sıfırlamayı deneyin, eğer çözülmezse güvenli modda girip Afterburner programını kaldırın.

bkutnu11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim tam şimdi iki işlemi de yaparak sonuca ulaştım ekran kartıma bir zarar gelip gelmediğini öğrenebilir miyim bir şekilde

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Furmark3D testi yapın, kapanmaz veya ısı değerleri çok yüksek çıkmazsa herhangi bir sorun olmamalı.
Ayarları 1920x1080, 8X MSAA en son 8x vardı sanırım, tam ekran.
Teşekkür ederim tam şimdi iki işlemi de yaparak sonuca ulaştım ekran kartıma bir zarar gelip gelmediğini öğrenebilir miyim bir şekilde

bkutnu11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size de teşekkürler, bir sorun yok gibi. İşte bendeki de fazla merak argosunun şekil bulmuş hali... Neyse ki sorunsuz atlattım. Tekrardan teşekkür ederim. İyi geceler.

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Nedenini bilmediğim bir şekilde msi afterburner ayarlarına bakmak istedim ve denerken çok fazla güç yüklemiş olacağım ki şu an bilgisayar açılmıyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum anlık olarak masaüstüne kadar gidiyorum ancak orada bir işlem yapamadan öylece donakalıyor
Pc yi psudan komple kapat rami sök pc acildigi gibi programi sil tekrar yukle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,446
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom