Neler Yeni

MSI B450M PRO VDH-Plus anakartın BIOS'u Ryzen 5 3600 işlemci ile uyumlu gelir mi?

LegenDdD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
görkem bayrampınar
MSI B450M PRO VDH-PLUS anakartını ilk satın aldığımızda anakartın biosu Ryzen 5 3600 işlemcisine uyumlu olarak gelir mi? 3. nesil işlemci kullanmam için bios güncellemem gerekir mi ?
Bios uyumlu değilse eski nesil işlemci kullanmam gerekir mi ?

Son düzenleme:

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

LegenDdD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
görkem bayrampınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben anakartı aldım. Vatana güncelleticem ben yeni işlemcimi almadan gitmek istiyorum hemen o işi bitirmek istiyorum . Güncelleme için yeni nesil işlemcime ihtiyaçları var mı ? Aldıktan sonra mı gideyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır bios uyumlu olarak gelmez, Maalesef eski nesil bir işlemci kullanmadan güncelleyemezsin.
Şu anakartı öneririm, bios güncel olarak geliyor.
Ben anakartı aldım. Vatana güncelleticem ben yeni işlemcimi almadan gitmek istiyorum hemen o işi bitirmek istiyorum . Güncelleme için yeni nesil işlemcime ihtiyaçları var mı ? Aldıktan sonra mı gideyim?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Hayır yeni nesil işlemciye ihtiyaçları yok. Eski nesil bir işlemci takıp halledecekler işi. Ama Vatan bu bios güncelleme işini yapıyor mu bilmiyorum.

Top Bottom