Neler Yeni

MSI B650M-P vs MSI B650M-B farkları

Bealzebub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Rafet Aydın
MSI B650M-P vs MSI B650M-B iki anakart arasında şu anda yaklaşık 1000TL bir fiyat farkı var. P olan modelde 2 yerine 4 Ram slotu, 1 yerine 2 M.2 yuvası var. Buraya kadar tamam ama overclock noktasında aklımda soru işaretleri var. Bazı B650 çipsetli kartların overclock desteklemediğini öğrenince aklıma bir kurt düştü. Nereye baksam aklım daha da karıştı. Bazı yerlerde destek var diyor bazı yerlerde yok. Kendi resmi sitesinde Overvoltage support diye bir ibare geçmiyor. Bu kartları kullanan ilk elden bilen var mı? Yine aynı segmentte Biostar için ne dersiniz? Markayı çok bilmiyorum uzun vade kullanmak için alacağım bikaç yıl sonra başımı ağrıtsın istemiyorum.
Not: İşlemci am5-7600 olacak

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,515
İsim
Yusuf
şu colorful'un inanılmaz sorusu geliyor. yabancı forumlarda yorumlarını okudum. kimisi inanılmaz nefret etmiş kimiside çok bayılmış. bi alıp incelesek mi acaip kelkindim.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Sercan SAYİT
şu colorful'un inanılmaz sorusu geliyor. yabancı forumlarda yorumlarını okudum. kimisi inanılmaz nefret etmiş kimiside çok bayılmış. bi alıp incelesek mi acaip kelkindim.

Ben nedense ucuz da olsa benzer fiyatlarda da olsa yeni markalara şans vermekten yanayım. Sonuçta bunlarda piyasada yer edinmek için uğraşıyorlar ve başka markalara oranla düşük fiyata fazla özellik sunmaya çalışıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,301
Üyeler
158,076
Son üye
s4lyx
Top Bottom