Neler Yeni

Msi coreliquid 240rh

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
Arkadaşlar benim bildiğim cpu güç alması için bir bağlanma aracı olur fakat kabloda öyle bir güç alması için yer yok. Ne yapmam lazım bide yanında hub göndermişler ona mı bağlamam gerekiyor anlayamadım birtrlü. Anakartım B550 F

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Hit: 17

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar benim bildiğim cpu güç alması için bir bağlanma aracı olur fakat kabloda öyle bir güç alması için yer yok. Ne yapmam lazım bide yanında hub göndermişler ona mı bağlamam gerekiyor anlayamadım birtrlü. Anakartım B550 F
o Argb kablosu anakartının üst kısmında yer olur 3 pinli oraya takman lazım sanırım senin anakartında alttada var şekli şu
Ekran Alıntısı.PNG

buraya takman lazım

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Birde bu resimdeki yanında bağlı olan bir kablo var o ne işe yarıyor kasanın her yerinde o kablodan var nereye takacagımı bilmiyorum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Hit: 16

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Teşekkür ederim. Birde bu resimdeki yanında bağlı olan bir kablo var o ne işe yarıyor kasanın her yerinde o kablodan var nereye takacagımı bilmiyorum
kasanın Argb olduğunu tahmin ediyorum o kablo fanlardan mı çıkıyor ? yoksa Argb kabloları 1 tane kabloya dönüştürücü falan mı var ?

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
Kasam xpg battlecruiser olarak geçiyor önünden 3 adet şu şekilde kablo çıktı bunları ne yapacagımı bilmiyorum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Hit: 16

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Kasam xpg battlecruiser olarak geçiyor önünden 3 adet şu şekilde kablo çıktı bunları ne yapacagımı bilmiyorum
tamam Argb o kasa o kablolardan en soldaki Rgb diğer ikisi Arg kablosu onlar erkek uç büyük ihtimalle bir kontrolcüye veya dönüştürücüye takılıyorlar

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
Bu kabloları nasıl bağlayacagımı çözemedim gerçekten herşeyi yaptım bi bunlar kaldı

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
Kontrolcü ne oluyor tam olarak? Sıvı soğutmanın yanında gelen bir hub var sadece bende

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 13

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Kontrolcü ne oluyor tam olarak? Sıvı soğutmanın yanında gelen bir hub var sadece bende
tamam bak o kasada şey çıkıyor mu dişi uçlu Argb ve rgb kablosu 3 tane kabloyu 1 taneye falan dönüştürme aparatı mesela çünkü o attığın fotolardaki kablolar erkek uçlu o yüzden direk anakarta takılmıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

@crazyreign ben sanırım tam anlatamadım

Top Bottom