Neler Yeni

MSI desteğinin ne kadar kötü olduğunu anlatayım sizlere.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Anakart alacak olsam markaya ve yazılıma değil de özelliğe bakardım ben olsam.
Ben markaya bakmıyorum ki kullanış kolaylığında bana ne gibi imkanlar tanıyor ben buna bakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama zaten X570 Gaming Edge X570 olmasına rağmen kötü bir anakart diye biliyorum. Ondan kaynaklanmış olabilir
Yok diğer MSI B550 - X570 gibi anakartlarında da böyle sorunlar var. BUİLD videolarını izlediğimde ilk bilgisayarı açısında ram aydınlatması aşağıdan başlayıp yukarı doğru akıyor :D

Asus Armoury Crate kullanarak Ekran Kartı ve RAM RGBsi senkronize zaten şu an. Sırf bu senkronizasyonun %5 CPU kullanması dışında bir sorun olmuyor. Ama anlamadığım şey Ramler normalde MSI Mystic Light destekliyor fakat Dragon Center da Mystic Light sekmesinde ramler gözükmüyor sadece Asus Armoury Crate de gözüküyor bende oradan ayarlıyorum
Asus Armoury Crate diğer performans programlarından ayrı bir yazılımı asus'un onun için bu kadar stabil adamlar tek bir yere sığdırsalar bu yazılımda belki böyle sorunlar çıkarabilir. Ama senkonize çalışması %5 etki etmesi biraz garip geldi o armoury crate ekranı açıkkendir boşta veya youtube da gezinirken öyle değildir bence. Mystic light da diğer ram üreticilerinde böyle bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çıkartıp yerlerini değiştir belki fark edebilir etmez ise support yazacan oda 3 günde cevap verirler.

kargoya verilmiş sonunda perşembe günü verdim daha yeni vermişler :/

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    94.3 KB · Hit: 26
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,071