Neler Yeni

MSI Dragon Center Silent Mode Bilgisayarıma Zarar Verir Mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir
Bugün MSI Dragon Center programını biraz kurcalarken Scenario kısmında Silent Mode'u gördüm ve Silent Mode'ye alınca bilgisayarım aniden çok sessizleşti ve fazlasıyla memnum oldum. Fakat bu Silent Mode'un bilgisayarıma herhangi bir zararı olur mu fan rpm hızlarında oyunlarda sorun oluşturur mu ?
NOT : CS:GO, PUBG, LOL gibi oyunlara girdiğimde kendisini otomatik Extreme Performance'e alıyor. Çıktığımda yine Silent Mode'ye geri dönüyor.

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
Bugün MSI Dragon Center programını biraz kurcalarken Scenario kısmında Silent Mode'u gördüm ve Silent Mode'ye alınca bilgisayarım aniden çok sessizleşti ve fazlasıyla memnum oldum. Fakat bu Silent Mode'un bilgisayarıma herhangi bir zararı olur mu fan rpm hızlarında oyunlarda sorun oluşturur mu ?
NOT : CS:GO, PUBG, LOL gibi oyunlara girdiğimde kendisini otomatik Extreme Performance'e alıyor. Çıktığımda yine Silent Mode'ye geri dönüyor.
fanları sessize almışsınız sıkıntı olmaz. sıcaklıkları kontrol edin çok ısınırsa memnun kalmazsanız değiştirirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPU : 41
GPU : 57 derece masaüstünde iken normal değerler değil mi ?

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ahmet.ershn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ahmet Erşahin
Benim işlemcim r5 3600x 3.80ghz silent moda alınca sabit 2.20 ghz ye alıyor. Eğer oyun oynayacaksan silent modda kullanma. (Çok erken yazdığım için teşekkür etmene gerek yok :D )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,776
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom