Neler Yeni

MSI G241 aldım ve ölü piksel çıktı !

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İlk baktığımda 3 tane vardı. Şimdi 2 tane var. Öbürü kendiliğinden oldu galiba. Şu durumda ne yapmam lazım? Nasıl bir süreç izlemeliyim?
İtopyadan aldım.
1500 liraya aldım. İade etmek istemiyorum. Değişim yaparlar mı ? Kime gitmek lazım?
İtopya mı ,msi mı?
İtopya faturada göndermedi!

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İlk baktığımda 3 tane vardı. Şimdi 2 tane var. Öbürü kendiliğinden oldu galiba. Şu durumda ne yapmam lazım? Nasıl bir süreç izlemeliyim?
İtopyadan aldım.
1500 liraya aldım. İade etmek istemiyorum. Değişim yaparlar mı ? Kime gitmek lazım?
İtopya mı ,msi mı?
Itopyaya gitmen lazim değişim iste

wolfman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
wolfman
eğer değişim yapmıyorlarsa iade edin ölü pikseller zamanla çoğalabiliyorlar

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İtopyadan aldım.
İtopya mı ,msi mı?
Yine Msı Yine ölü piksel Şaşırdık mı?? Hayıııırr.. Direk servis point i ara sana herşeyi tarif ederler itopya ile uğraşmana gerek yok servis point in verdiği numara ile kargoya ver karşı ödemeli olarak hasar tespiti yapılıyor. 1 2 hafta içinde Değişim/İade raporu diye bir rapor alıyorsun sonra itopya muşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat senden mail olarak isticekler iade değişim raporunu onlara atıcaksın onlarda sana ek ücret istemeden direk aynısını göndericek yada istersen para iadesi yapılacak aynı sorunları bende çektim ilk aldığımda ölü piksel yontu 1 hafta sonunda yaklaşık 10 tane ölü piksel ve heryerden ışık sızmaları oldu @Caner Kösedağ

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine Msı Yine ölü piksel Şaşırdık mı?? Hayıııırr.. Direk servis point i ara sana herşeyi tarif ederler itopya ile uğraşmana gerek yok servis point in verdiği numara ile kargoya ver karşı ödemeli olarak hasar tespiti yapılıyor. 1 2 hafta içinde Değişim/İade raporu diye bir rapor alıyorsun sonra itopya muşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat senden mail olarak isticekler iade değişim raporunu onlara atıcaksın onlarda sana ek ücret istemeden direk aynısını göndericek yada istersen para iadesi yapılacak aynı sorunları bende çektim ilk aldığımda ölü piksel yontu 1 hafta sonunda yaklaşık 10 tane ölü piksel ve heryerden ışık sızmaları oldu @Caner Kösedağ
itopya fatura göndermedi. sorun ederler mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Uçar
Ölü Pikselli Monitör hakkında Konumu Okuyabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,449
Üyeler