Neler Yeni

Msi Gaming trio RTX 4090 bu fiyata alınır mı? ?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
ortada buluşalım 46k yapalım ozaman :) pazarlık sünnettir
Yok valla instada story atsam anında 55K'ya veririm biliyorsun. Bu meblağalar .tuf 4090 için para değil harbi kartta 1 aydır yatıyor bir projeyi iptal ettim konunu görünce aklıma geldi dedim vereyim arkadaşın işi görülsün.

BabaVoss7

80+ Silver

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Yok valla instada story atsam anında 55K'ya veririm biliyorsun. Bu meblağalar .tuf 4090 için para değil harbi kartta 1 aydır yatıyor bir projeyi iptal ettim konunu görünce aklıma geldi dedim vereyim arkadaşın işi görülsün.
Peki dediğin gibi olsun Özelden yaz bilgileri

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım
şimdi anladınız mı Abdullah ın neden pp de sadece üst kısım var öbür taraflara piksel yetmez çünkü

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Peki dediğin gibi olsun Özelden yaz bilgileri
İstanbulda mısın? bu arada kimse adetli olarak TR garantili faturalı "sıfır" ürünü o fiyattan veremez anca biri çıkıp benim gibi keyfii olarak verirse, bu arada bilirsin elime gelmeyen TR MSI kart kalmadı ama bir tanesinde bile sıfır jelatin görmedim.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
İstanbulda mısın? bu arada kimse adetli olarak TR garantili faturalı "sıfır" ürünü o fiyattan veremez anca biri çıkıp benim gibi keyfii olarak verirse, bu arada bilirsin elime gelmeyen TR MSI kart kalmadı ama bir tanesinde bile sıfır jelatin görmedim.
Sakaryada yaşıyorum ben ödemeyi atayım sana bana kargolarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten ürünü faturasız garantisiz sıfır kapalı kutu jelatinli satıyorlar aklıma bin türlüsü geliyor çalıntımı v.s diye oyüzden sormak istedim aslında tereddütüm fazla ama senden allah razı olsun teklifin için. Ürünün resimlerinide rica edebilirmiyim özelden iban bilgileride paylaşırsan hemen göndereyim paranı

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sakaryada yaşıyorum ben ödemeyi atayım sana bana kargolarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten ürünü faturasız garantisiz sıfır kapalı kutu jelatinli satıyorlar aklıma bin türlüsü geliyor çalıntımı v.s diye oyüzden sormak istedim aslında tereddütüm fazla ama senden allah razı olsun teklifin için. Ürünün resimlerinide rica edebilirmiyim özelden iban bilgileride paylaşırsan hemen göndereyim paranı
Açık konuşayım kargo yapmak istemem maalesef kargonun çalınması gibi kötü bir tecrübemiz var

İstanbul’da bir akraban arkadaşın varsa verebilirim

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Açık konuşayım kargo yapmak istemem maalesef kargonun çalınması gibi kötü bir tecrübemiz var

İstanbul’da bir akraban arkadaşın varsa verebilirim
Hafta sonu hava kötü olmazsa istanbula ailemi görmeye geleceğim ozaman buluşup alabilirim.

Blacdus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ziya Berkay Özdemir
Ulan bi bize denk gelmiyor böyle şeyler, çok kısmetsiz adamız gerçekten. Alan arkadaşa hayırlı olsun, hala pazarlık yapıp bin lira kırmaya çalışmana anlam veremedim, o kartı o fiyata veriyor adam daha ne yapsın.

Top Bottom