Neler Yeni

MSI-GTX-1050 Gaming X için işlemci, anakart ve RAM önerisi

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Merhaba arkadaşlar, ekonomik durumum pek iyi değil bütçe olarak 7 bin TL'ye kadar çıkabilirim.
Ben genelde oyun oynamayı seven biriyim Doom 4, Metro Exodus gibi oyunları çok severim bunları sadece kasmadan oynatabilecek sistem yapmak istiyorum.
4K Ultra oyuna ihtiyacım yok fazla macera aramıyorum.
Bana ekran kartımı dar boğaza düşürmeyecek anakart işlemci ve RAM tavsiyesi istiyorum.
Herkese hayırlı bayramlar diliyorum.😊😊

msi-gtx-1050-gaming-x-2g-128-bit-gddr5-2-gb-z.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
Merhaba arkadaşlar, ekonomik durumum pek iyi değil bütçe olarak 7 bin TL'ye kadar çıkabilirim.
Ben genelde oyun oynamayı seven biriyim Doom 4, Metro Exodus gibi oyunları çok severim bunları sadece kasmadan oynatabilecek sistem yapmak istiyorum.
Bana ekran kartımı dar boğaza düşürmeyecek anakart işlemci ve RAM tavsiyesi istiyorum.

Alıntıyı görüntüle
Ekran kartı elinizde var mı? Yok ise çok daha iyi bir sistem dizilir ekran kartı dahil bu bütçeye.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,736
İsim
Gtx 1090Tİ

Alıntıyı görüntüle
Metro exodusu 1050yle oynayamazsınız o bütçeye baştan sistem toplamak daha mantıklı

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı elinizde var mı? Yok ise çok daha iyi bir sistem dizilir ekran kartı dahil bu bütçeye.
ekran kartı elimde çok temiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ALLAH senden razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim

ekran kartı almak istiyorum ikinci el ama insan güvenemiyor ki temiz mi değil mi diye

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
ekran kartı elimde çok temiz

ALLAH senden razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim

ekran kartı almak istiyorum ikinci el ama insan güvenemiyor ki temiz mi değil mi diye
Hocam Param güvende ile rahatlıkla alabilirsiniz çok kolay iade şansınız oluyor koşulsuz şartsız neredeyse. 1050 ile sistem toplamaktan kat kat iyidir emin olun.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Hocam Param güvende ile rahatlıkla alabilirsiniz çok kolay iade şansınız oluyor koşulsuz şartsız neredeyse. 1050 ile sistem toplamaktan kat kat iyidir emin olun.
ALLAH senden razı olsun kardeşim şu kpss sınavını bitireyim bi. inşallah atanırım da daha iyi bir sistem toplarım sana takip isteği attım. inşallah sınavdan sonra sana ücretli öğretmenliğe başladığımda sana yazarım bana sistem toplarız. ALLAH'a emanet ol hayırlı bayramlar

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
Kronik sorunlu kötü bir ssd.

ALLAH senden razı olsun kardeşim şu kpss sınavını bitireyim bi. inşallah atanırım da daha iyi bir sistem toplarım sana takip isteği attım. inşallah sınavdan sonra sana ücretli öğretmenliğe başladığımda sana yazarım bana sistem toplarız. ALLAH'a emanet ol hayırlı bayramlar
Sizden haber bekliyorum hocam o zaman ne zaman müsait olursanız o zaman yazabilirsiniz.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,065