Neler Yeni

Çözüldü✓ Msı gtx 950 gaming ekran kartım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eren umutlu
Bu ekran kartı için anakart ram ve işlemci bakıyordum ilerde ekran kartını değiltiriceğim için ona göre önerirseniz çok güzel olur
ryzen 5 b450m s2h bunları duşunuyordum
Ama
IMG_0198.jpeg Bunu alıp direk ekran kartını üstüne takabilirim gibi düşünüyorum

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Bu ekran kartı için anakart ram ve işlemci bakıyordum ilerde ekran kartını değiltiriceğim için ona göre önerirseniz çok güzel olur
ryzen 5 b450m s2h bunları duşunuyordum
Ama
Alıntıyı görüntüle Bunu alıp direk ekran kartını üstüne takabilirim gibi düşünüyorum
ıslemcı yıne cok ılerıye donuk olmıcak

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Peki attığım fotodaki anakarta ne işlemcisi önerirsin gtx 950 ile beraber çalışması için
acıkcası alacagın ıslemcı gtx 950 ye odaklı olacagı ıcın bır sonrakı upgrade ıcın pek ıyı olmıcak sahsen su an ıslemcı felan alma ekran kartınıda degıstırbılecegın zaman alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eren umutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acıkcası alacagın ıslemcı gtx 950 ye odaklı olacagı ıcın bır sonrakı upgrade ıcın pek ıyı olmıcak sahsen su an ıslemcı felan alma ekran kartınıda degıstırbılecegın zaman alırsın
Ama şu an bu ekran kartına göre toplamam lazım bi kaç durum var da elimde tam kasa var ve işlemci ram anakartı arızalı bu ekran kartına göre yapıcam yada yapmicam ve ileri dönük olması lazım

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Ama şu an bu ekran kartına göre toplamam lazım bi kaç durum var da elimde tam kasa var ve işlemci ram anakartı arızalı bu ekran kartına göre yapıcam yada yapmicam ve ileri dönük olması lazım
yapma daha ıyı sahsen

Top Bottom