Neler Yeni

Çözüldü✓ MSİ M100A alınır mı? 1550 TL Acil!!!

Bütçe
2000
MSI MAG Forge M100A Akrilik Mesh 4x120mm Auto RGB Fan USB 3.2 Micro-ATX Tower Gaming (Oyuncu) ...png

şuan gaming gecesinde indirimde 1550tl alınır mı? renkleri değişmiyor dediler kontrolcü taksak değişirmi soğutma nasıl

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,683
İsim
Hacı
Bence alınmaz.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
şu an kullandığım kasa
eğer psu ile hazır sistemde, beraber indirimli vb. değilse bedava verilse kullanılmaz.

300-500tl farklı fiyatta olan diğer msi kasalar ile bunun arasında dağlar kadar fark var,
zaten psu başka yerden alacaksınız birlikte değil yani gidin piyasanın en dandik en ucuz kasasını alın bunla eşdeğer zaten.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an kullandığım kasa
eğer psu ile hazır sistemde, beraber indirimli vb. değilse bedava verilse kullanılmaz.

300-500tl farklı fiyatta olan diğer msi kasalar ile bunun arasında dağlar kadar fark var,
zaten psu başka yerden alacaksınız birlikte değil yani gidin piyasanın en dandik en ucuz kasasını alın bunla eşdeğer zaten.
psu yine ince hesaptan msi 650w 80+ bronze alıcam bu ikisiyle kullanıcam kullanıcı yorumunuz nasıl renk değişiyormu sabitmi yanıyor modlar varmı

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
psu yine ince hesaptan msi 650w 80+ bronze alıcam bu ikisiyle kullanıcam kullanıcı yorumunuz nasıl renk değişiyormu sabitmi yanıyor modlar varmı
ben aldım alalı aynı şekilde rainbow rgb yanıyor, ki ne renk yandığı vb. umurumda bile değil kontrolcüsü takılı bile olmayabilir.

bu kasada rgb nasıl değişiyor fikrim yok, bir öncekinde tuş vardı ona basarak kendi değiştiriyordu. Kontrolcü uyumu vb. nedir bakmadım bile boşta bile kendi fanları ses yapan bir kasa.

soğutma fena değil 5600 + rtx 4060 ile ama genel olarak dar ufak ve kullanışsız, parça kalitesi düşük bir ürün. Başka bir şeye yönelmenizi tavsiye ederim, bu bütçede daha güvenilir marka model bulamadıysanız bir şey diyemem.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben aldım alalı aynı şekilde rainbow rgb yanıyor, ki ne renk yandığı vb. umurumda bile değil kontrolcüsü takılı bile olmayabilir.

bu kasada rgb nasıl değişiyor fikrim yok, bir öncekinde tuş vardı ona basarak kendi değiştiriyordu. Kontrolcü uyumu vb. nedir bakmadım bile boşta bile kendi fanları ses yapan bir kasa.

soğutma fena değil 5600 + rtx 4060 ile ama genel olarak dar ufak ve kullanışsız, parça kalitesi düşük bir ürün. Başka bir şeye yönelmenizi tavsiye ederim, bu bütçede daha güvenilir marka model bulamadıysanız bir şey diyemem.
şçyle diyeyim kasa ve psu için 4k ayırdım

buda iyi

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
psu kaliteli bir şey alın ,
kasayı da gözünüze hoş gelen aldığınız & alacağınız parçalara uyumlu olsa yeter.
Gamepower mousepad bile almam, kullanmam da.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr