Neler Yeni

MSI MAG ARTYMIS 274CP HK. YARDIM

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
Merhaba,
https://www.epey.com/monitor/msi-mag-artymis-274cp.html yaklaşık 1-2 ay önce 4500₺'ya bu monitörü aldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum,öncelikle bunun için bi fikir beyan ederseniz çok sevinirim.Ek olarak ayarlamalarıyla çok uğraştım ama zaman zaman görüntü hoşuma gitmiyor ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Bazı yerlerde parlak bazı yerlerde soluk tuhaf bir halde her şey.FreeSync teknolojisi varmış ve özel olarak AMD ekran kartlarına uyumluymuş bunu da bugün öğrendim,grafik kartım 3060 Mobile benim.Kendi programında ayarlamalarını yaptım HDR açtım onu yaptım bunu yaptım derken bir türlü ne yapsamda içime sinen bir hale gelmedi.Almak ile hata mı ettim o fiyatın üstüne biraz daha ekleyip 2K mı alınırdı o da kafamı kurcalıyor sürekli.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntünün hoşunuza gitmemesinin sebebi ghosting olabilir mi https://www.testufo.com/ghosting testi burdan yapabilirsiniz.
Testi çok anlayamadım ama sanırım monitör fps olarak verimli halde mi ve kayıp var mı onu anlıyoruz. 164-165'lerde geziniyor fakat ekranda kayan görüntüler pürüssüz değil renklerde kayma var.Laptop 240hz ekrana sahip onda monitördeki gibi renklerde hüzme yok fakat onda da milimlik takılarak ilerliyor.

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
Hayır hocam ondan bahsetmedim
bu videodaki gibi arkasında iz bırakıyor mu? ve bu görüntü bozulmaları herhangi bir oynunda hızlıca sağa sola dönerken mi oluyor.

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
bu videodaki gibi arkasında iz bırakıyor mu? ve bu görüntü bozulmaları herhangi bir oynunda hızlıca sağa sola dönerken mi oluyor.
Evet iz bırakıyor,doğru anlatamadım ama ondan bahsetmeye çalışıyordum.

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
Sadece orada fark ettim oyunların içerisinde pek öyle bir bozulmaya denk gelmedim sanırım,test edeyim.Ben renkler ve keskinlik için bir türlü tam ayarlama yapamadım.Şu an yaptım tekrardan ayarları ama hala net olarak içime sinmiyor.

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
Va panel monitörlerde ghosting normal hocam. Fareyi sağa sola çevirdiğinizde etraftaki şeylerin görüntüsü bozulabilir. İçinize sinmeme nedeninizi hala çözemedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,150
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom