Neler Yeni

MSI monitör(servis point rezilliği!!!

fero1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ferhat
MSI iyi bir marka ama Türkiye servisi berbat point servis, 3 hafta önce monitör aldım ölü piksel çıktı 2 tane ve pixel patlaması tarzında bazen köşelerde renkler çıkıyordu servise gönderdim en az 3-5 pixel olcakmış başkada arızası yok diye geri gönderdiler hemen zaman kaybetmeden tüketici heyetine başvurdum başka yapmam gereken bir şey varmı sizce nasıl yol izlenimi almam gerekiyor.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,014
İsim
Batuhan Divrik
Tüketici hakem heyeti yeterli olacaktır şu aşamada.

fero1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ferhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok uzun sürer mi acaba ve bu aşamada monitörü kullansam mı? Hocam

ConquerorXIV

80+ Gold
MSI iyi bir marka ama Türkiye servisi berbat point servis, 3 hafta önce monitör aldım ölü piksel çıktı 2 tane ve pixel patlaması tarzında bazen köşelerde renkler çıkıyordu servise gönderdim en az 3-5 pixel olcakmış başkada arızası yok diye geri gönderdiler hemen zaman kaybetmeden tüketici heyetine başvurdum başka yapmam gereken bir şey varmı sizce nasıl yol izlenimi almam gerekiyor.
aldığın yere iade edecektin 3 hafta çok beklemişsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

servispoint gerçekten berbattır bu arada

PunkiesT

80+ Bronze
6 ay sürüyor bende indirimden incehesaptan almıştım MSI servisine gönderdiler monitör arkası leke var diye sayelerinde 1 aydır iadeyle uğraşıyorum geri gönderiyorlar. Şikayet var konu aç yani bu süreç çok uzun MSI servisi bildiğin çok kötü incehesapta devreye girmiyor.

fero1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ferhat
aldığın yere iade edecektin 3 hafta çok beklemişsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

servispoint gerçekten berbattır bu arada
Valla hocam sorma şansızlık o 3 haftada'da çok yoğundu ve elime ulaştı 1 hafta sonra fark ettim yazdım sırf o 14 gün hakklarımın elimden alınması için herşeyi yaptılar oyaladılar
6 ay sürüyor bende indirimden incehesaptan almıştım MSI servisine gönderdiler monitör arkası leke var diye sayelerinde 1 aydır iadeyle uğraşıyorum geri gönderiyorlar. Şikayet var konu aç yani bu süreç çok uzun MSI servisi bildiğin çok kötü incehesapta devreye girmiyor.
Bende Ebrar bilgisayardan aldım gerçekten şu markalara tövbe artık hiç bişey yapmıyorlar nokta diyorsun direk servisin numarasını veriyorlar geriye çekiliyorlar adama sizi mahkemeye vericem dedim bizde topu servis pointe atıcaz diyor delirmemek elde değil

PunkiesT

80+ Bronze
Hepsiburada ve amazon en iyisi gibi duruyor servis satış sonrası ilgilenmekle

fero1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ferhat
Valla hocam hepsi buradanda aynı satıcıydı oda Ebrar bilgisayardı ve msinin gerçekten bu 3-5 piksel muhabbeti var doğru ama kanun 1 tane bile varsa değişim diyor işte

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Hepsiburada ve amazon en iyisi gibi duruyor servis satış sonrası ilgilenmekle
Hbde rezalet monitor garantisi konusunda Amazon veya monitorune sahip çıkan firmayı tercih edeceksiniz örnek Dell 1 ölü pixel çıksa bile değişim yapıyor

fero1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ferhat
Geçmiş olsun dicez hocam heyeti beklemekten başka çaremiz yok malesef çok sinir bozucu, bir durum olsada elden bir şey gelmiyor ders oluyor bu tür şeyler ve en kötüsü verdiğin parayla rezillik yaşıyorsun , aynı şekilde başka bir firmadan alışveriş vs taksit yaptığında 1 gün geciktirsen mahkemeye verip faiz uyguluyorlar işte ülkemizin iş işten geçtikten sonra uygulanan adaleti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,774
Üyeler
154,123
Son üye
cagsinho
Top Bottom