Neler Yeni

İnceleme MSİ MPG GUNGNİR 110M kasasını inceledim ve "+" yönlerini paylaşıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha Mert Koysal
ben zaten yazdım 640 liranın üzerinde para vermemesi lazım kimsenin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum birde şöyle bir durum var RGB değişşen ne olur değişmesen ne olur auto olarak kendi kendine renk değiştiriyor zaten sabit renkte kalsa aynı kalmasada
Ben güzel bir para veriyorsam eğer fanların renklerini değiştirmek isterim hep sabit olması bir süre sonra sıkmaya başlar. Bunun yerine Dark Guardian Pro tercih edicem. F/P güzel bir kasa.

ayrıca piyasada m2 ssd adam alıcak veya ssd illa RGB istiyor bu kadar gösteriş değilde performans odaklı sistemler toplasalar rahat 500-600 liraları cepte kalacak.
Aslında dediğiniz doğru ama RGB olunca cidden güzel duruyor ,bir nevi değiyor gibi. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz.

Sir.eko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erkan
Selamlar,bu foruma yeni kayıt oldum,110m almayı düşünüyorum.P400a ve p500a da seçeneklerim arasında,açıkçası p500a alsam ne kazanırım,110m alınca ne kaybederim tam anlamlandıramıyorum.Sizin deneyiminiz nasıl gidiyor? B550 gaming edge wifi anakart ve 5600x işlemci ile kullanacağım.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
İyi günler @Mosfet1337 ben bu kasayı almayı düşünüyorum. Lakin yukarıda argb değil gibisinden bir yazışma olmuş. Yani msi mystic light ile anakart üzerinden kontrol edemiyor muyuz ışıkları ? Bütün ekipmanların msi olumca kasa olarakta msi alıp beraber renkleri değişsin istiyorum. Yani msytic light ile renk değişmiyor mu ? Sizce b550 tomohawk ile 3 kasa arasında kaldım 110r , 110m ve 100r . Sizce hangisi mantıklı olur

Hobwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Can Ünlü
RGB ler hakkında ikinci bilgilendirme de yanlış olmuş. Fan renkleri hiçbir şekilde değişmiyor. AutoRGB den kasıt bu değil. Ucuz klavyelerdeki sahte RGB gibi bir durum bu kasada ARGB dedikleri.

Birkaç farklı yerde bu şekilde okudum. Kendi kendine değişme gibi bir durum varsa da nasıl olduğunu açıklarsanız sevinirim. Kasaya ben de sahibim ve hiç kendi kendin değiştiğini görmedim.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
hocalarım merhaba bilmiyorum aktif misin forumda hala, ben bu kasayı aldım ama rgb fanların renkleri degişmiyor cidden :D ne yapacagız çözdünüz mü olayı :D
RGB ler hakkında ikinci bilgilendirme de yanlış olmuş. Fan renkleri hiçbir şekilde değişmiyor. AutoRGB den kasıt bu değil. Ucuz klavyelerdeki sahte RGB gibi bir durum bu kasada ARGB dedikleri.

Birkaç farklı yerde bu şekilde okudum. Kendi kendine değişme gibi bir durum varsa da nasıl olduğunu açıklarsanız sevinirim. Kasaya ben de sahibim ve hiç kendi kendin değiştiğini görmedim.
İyi günler @Mosfet1337 ben bu kasayı almayı düşünüyorum. Lakin yukarıda argb değil gibisinden bir yazışma olmuş. Yani msi mystic light ile anakart üzerinden kontrol edemiyor muyuz ışıkları ? Bütün ekipmanların msi olumca kasa olarakta msi alıp beraber renkleri değişsin istiyorum. Yani msytic light ile renk değişmiyor mu ? Sizce b550 tomohawk ile 3 kasa arasında kaldım 110r , 110m ve 100r . Sizce hangisi mantıklı olur
Ben güzel bir para veriyorsam eğer fanların renklerini değiştirmek isterim hep sabit olması bir süre sonra sıkmaya başlar. Bunun yerine Dark Guardian Pro tercih edicem. F/P güzel bir kasa.

Aslında dediğiniz doğru ama RGB olunca cidden güzel duruyor ,bir nevi değiyor gibi. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz.

Top Bottom