Neler Yeni

MSI Mystic light fan sorunu

KerimTT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kerim Talha TOSUN
Merhaba arkadaşlar kasam MSI MPG GUNGNIR 110R, arka kısmında ARGB kontrolcüsü bulunuyor. Tüm fanların LED kabloları bu kontrolcüye bağlı. Kontrolcüden de anakarta JRAINBOW'a giriş yapıyor bu kontrolcü fakat hiç bir şekilde bu ışıkları ekran kartı, RAM ile senkronize edemiyorum Mystic Light üzerinden çalışmıyor, değişmiyor. Sadece kasanın ön kısmındaki RGB butonuna basınca ışıklar değişiyor. Nasıl çözebilirim?

En İyi Cevap
Kasanın önündeki RGB butonuna basılı tutmayı dene.
MAG FORGE 100R'de de öyleydi, ARGB sync kablosunu anakarta taktıktan sonra ışık değiştirme tuşuna birkaç saniye basılı tutuyordun ve o zaman ARGB sync yapılıyordu.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
MAG FORGE 100R'de de öyleydi, ARGB sync kablosunu anakarta taktıktan sonra ışık değiştirme tuşuna birkaç saniye basılı tutuyordun ve o zaman ARGB sync yapılıyordu.

En İyi Cevap

KerimTT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kerim Talha TOSUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm gündür arıyordum gerçektende çalıştı, çok teşekkür ederim tamamen senkronize artık. Tek bir sorunum kaldı rica etsem buna yardımcı olabilir misin biliyorsan acaba?
Sorum şu. Corsair vengeance RGB PRO RAM'a sahibim fakat bunu MSI Mystic light üzerinden RAM'lar gözükmüyor. MSI sitesi üzerinde bu RAM destekli yazıyor. Nasıl çözebilirim?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Tüm gündür arıyordum gerçektende çalıştı, çok teşekkür ederim tamamen senkronize artık.
Sorun yok!
Tek bir sorunum kaldı rica etsem buna yardımcı olabilir misin biliyorsan acaba?
Sorum şu. Corsair vengeance RGB PRO RAM'a sahibim fakat bunu MSI Mystic light üzerinden RAM'lar gözükmüyor. MSI sitesi üzerinde bu RAM destekli yazıyor. Nasıl çözebilirim?
Mystic Light sıkıntı bir program, gerçi tek o da değil. RAM desteklese bile Mystic Light'ta, AURA SYNC'te, RGB FUSION'da vs. hepsinde RAM'lerin RGB'sini anakartın yazılımından kontrol edemeyebiliyorsun, bu sorunu ben de yaşıyorum, tanıdığım birkaç kişi de yaşıyor.
Çözümünü bilmiyorum, iCUE'den kontrol etmeye devam edersin büyük ihtimal :(.

Top Bottom