Neler Yeni

MSI vs HP Laptop önerisi

eren28tr

80+ Platinum
Bütçe 35k ise bunu öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Yıldıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe 35k ise bunu öneririm.
Önerdiğiniz laptop 28ms %45 nTSC önceden araştırdım bu laptoplarda bu sorun çok ciddi ama ryzen serilerinde böyle bir sorun yok gibi görünüyor yani ne yazıyorsa o

eren28tr

80+ Platinum
Önerdiğiniz laptop 28ms %45 nTSC önceden araştırdım bu laptoplarda bu sorun çok ciddi ama ryzen serilerinde böyle bir sorun yok gibi görünüyor yani ne yazıyorsa o
Attığım modelin paneli iyileştirilmiş olması lazım hocam senin attığın victusta aynı bir sorun yaşayan görmedim bu modelde 14500hx daha iyi ayrıca victusta Intel işlemcili modellerde çift M2 slotu var amd işlemci olan modelllerde ise tek M2 slotu var.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Halil Karagöz

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Halil Karagöz
Nerde ekran kartı 85w söylermisin?
Evet hocam farklı bir victus modeliyle karıştırmışım model 120 W destekliyormuş :) fakat bu hala attıklarımın kötü olduğunu göstermez :D Asus ve acer 140 W a kadar destekliyor ki attığınız laptoptan 1500 + TL daha ucuz hangisini tercih ederdiniz ? özellikle aceri tavsiye ederim QHD + 3 ms ekran

eren28tr

80+ Platinum
Evet hocam farklı bir victus modeliyle karıştırmışım model 120 W destekliyormuş :) fakat bu hala attıklarımın kötü olduğunu göstermez :D Asus ve acer 140 W a kadar destekliyor ki attığınız laptoptan 1500 + TL daha ucuz hangisini tercih ederdiniz ? özellikle aceri tavsiye ederim QHD + 3 ms ekran
Tuf serisi paneli iyi değil ve ghostingli oluyor Acer alınır ama işlemci olarak daha iyi victus.

eren28tr

80+ Platinum
Victuslarda kronik sorunlu + Güç sınırlamasıyla geliyor hocam :D attığınız victusun ekranı 7MS tepki süresi içeriyor Asus veya acer almak tamamen daha mantıklı.
14500hx panel iyileştirilmiş olması lazım güç sınırı var ama alınmayacak kadar değil nitro alınır evet ama victusun işlemcisi daha iyi ayrıca victus kötü değil bu bütçede alınır.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Halil Karagöz
14500hx panel iyileştirilmiş olması lazım güç sınırı var ama alınmayacak kadar değil nitro alınır evet ama victusun işlemcisi daha iyi ayrıca victus kötü değil bu bütçede alınır.
Hocam fiyat olarakta ekran olarakta işlemcisi biraz kötü olsada üzmez. Ekran kartının 140W olması da cabası hele Acer nitro cihazlarında veya asus tuf cihazlarda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Zaten ekranının 3 ms QHD 3ms olması bile tercih sebebidir o bilgisayar için.

eren28tr

80+ Platinum
Güzel laptop bütçe varsa alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam fiyat olarakta ekran olarakta işlemcisi biraz kötü olsada üzmez. Ekran kartının 140W olması da cabası hele Acer nitro cihazlarında veya asus tuf cihazlarda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Zaten ekranının 3 ms QHD 3ms olması bile tercih sebebidir o bilgisayar için.
Kısıtlama var demedim tufun paneli iyi değil ghosting sorunu var nitro 5 alınır zaten ama ben victus 16 öneririm.

Top Bottom