Neler Yeni

Msü Harp okulları göz sınırı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
msü için gözün en fazla kaç numara olması gerekiyor her yerde farklı şey yazıyor bide daha önce sağlık raporu çıkartan varsa neye baktıklarını söyleyebilir mi bu sağlık raporu ordamı çıkıyor yoksa herhangi bir devlet hastanesinden mi?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Hangi okul ile ilgileniyorsunuz ve sağlık raporu derken hangi rapordan bahsediyorsunuz sağlık elemelerini mi ?

r4NG3r

80+ Silver
En fazla 2 olması gerekiyor kesin bilgi.
Benim 2 göz toplam 2.25 geldi elediler direkt teyitli bilgi yani 😃 Hava için ise 2dende az olması lazım onu tam bilmiyorum
Raporuda herhangi bir devlet hastanesinden almiyorsun onlar seni yönlendiriyor.Baya detayli bakiyorlar

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Hava ve ya deniz harp okulu süaskeri öğrenci olabilir raporundan bahsediyorum
Her bir göz için maksimum 1 derece iki göz için maksimum 2 derece olabilir.
Askeri öğrenci raporu olabilir kağıdı ise sözlü mülakattan sonra mülakattan geçen kişilere hastane sevk kağıdı veriliyor. Belli süre içerisinde şansınıza çıkan hastanedeki verilen tüm polikliniklere gidip sağlam raporu almanız ve en sonda heyete gidip askeri öğrenci olur raporu almanız gerekmektedir.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
msü için gözün en fazla kaç numara olması gerekiyor her yerde farklı şey yazıyor bide daha önce sağlık raporu çıkartan varsa neye baktıklarını söyleyebilir mi bu sağlık raporu ordamı çıkıyor yoksa herhangi bir devlet hastanesinden mi?
iki gözün toplam ikiyi geçmemesi gerekiyor diye biliyorum dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom