Neler Yeni

Mühendis Monitör Önerisi

janK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Arkadaşlar işim gereğince, solidworks autocad programlarında kullanılmak üzere laptopa bağlayacağım özellik olarak da 27' ve pivot özelliklerinin olmasını istediğim monitör aramaktayım. Yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim. Ofiste çalışabileceğim sessiz ergonomik klavye önerilerine de açığım.

Kontfire

80+ Silver

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,561
İsim
eren kılıçoğlu
Arkadaşlar işim gereğince, solidworks autocad programlarında kullanılmak üzere laptopa bağlayacağım özellik olarak da 27' ve pivot özelliklerinin olmasını istediğim monitör aramaktayım. Yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim. Ofiste çalışabileceğim sessiz ergonomik klavye önerilerine de açığım.
bütçe?

janK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7-8.000 TL bandında olabilir üstad. Yöneticime sunup bu paraya bilgisayarlar var demesinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz Ofiste 27 inç Dell 4K pivot monitör kullanıyoruz hocam bulursam link atayım

Ustam çok iyi monitörde fiyatına anlam veremedim doğrusu. Üretilmediği için bu meblağlar olabilir mi? Evimde kullandığım monitörü aşağıya bırakıyorum.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,561
İsim
eren kılıçoğlu
7-8.000 TL bandında olabilir üstad. Yöneticime sunup bu paraya bilgisayarlar var demesinler

Ustam çok iyi monitörde fiyatına anlam veremedim doğrusu. Üretilmediği için bu meblağlar olabilir mi? Evimde kullandığım monitörü aşağıya bırakıyorum.

Kontfire

80+ Silver

Hepsiburada da 12K bandında satılıyor sanırım hocam. 2K monitörler 8-9 bandında olunca 4K nın bu fiyatlarda olması normal bence hocam

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,561
İsim
eren kılıçoğlu

az bütçe artarsada bunu öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,536
Üyeler
149,744
Son üye
UranusHD01
Top Bottom