Neler Yeni

Mühendislik ve orta seviye oyunlar için laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre GÜLTEKİN
Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi hem mühendislik alanında kullanmak için hem de orta seviye oyunları oynamak için (cs,valorant,pes,fifa,minecraft,rdr2) laptop arıyorum.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...Qjjh6BAgIEAE&usg=AOvVaw2IQahV_m9JGOV7v4jabBRQ bu laptopu gözüme kestirdim sizce nasıl bu fiyata bu özellikler? Alınır mı? Fanları çok ses yapar mı? Ya da maksimum 22-23k bandında önerebileceğiniz fanları fazla sesli olmayan ve üzmeyecek laptop önerileriniz var mı?

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ömer Doğan
Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi hem mühendislik alanında kullanmak için hem de orta seviye oyunları oynamak için (cs,valorant,pes,fifa,minecraft,rdr2) laptop arıyorum.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...Qjjh6BAgIEAE&usg=AOvVaw2IQahV_m9JGOV7v4jabBRQ bu laptopu gözüme kestirdim sizce nasıl bu fiyata bu özellikler? Alınır mı? Fanları çok ses yapar mı? Ya da maksimum 22-23k bandında önerebileceğiniz fanları fazla sesli olmayan ve üzmeyecek laptop önerileriniz var mı?
Oyun oynarken şarjınız azalır markası da zaten iyi diyemem.

eren28tr

80+ Gold
attığın laptop alınmaz neden alınmaz derseniz bu rehbere bakın arkadaşın attığı asus tuf biraz ısınıyor ama bu bütçede en mantıklı seçenek alabilirsiniz.

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ömer Doğan
Attığınız model 8GB ram kapasitesine sahip sizce yeter mi? Genelde 16GB modeller daha iyi diye düşünüyorum.
16 GB boşverin direkt 32 takın, laptopu aldıktan sonra yükseltebiliyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığın laptop alınmaz neden alınmaz derseniz bu rehbere bakın arkadaşın attığı asus tuf biraz ısınıyor ama bu bütçede en mantıklı seçenek alabilirsiniz.
Evet bu arada asus tufun işlemcisi çok sıcak çalışıyor lenovo olan daha serin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre GÜLTEKİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Siz hangisini öneriyorsunuz?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Halil Yaşar

Lenevo bataryası tufa göre kötü ve şarj azalması var şarj a takılı iken bende tufu alıcagım

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ömer Doğan
Lenevo bataryası tufa göre kötü ve şarj azalması var şarj a takılı iken bende tufu alıcagım
Hayır ben kullanıyorum asla şarj azalması yaşamıyorum, adaptör 170 watt, fazlasıyla her oyunda yetiyor.

Siz hangisini öneriyorsunuz?
Lenovo daha pahalı ama daha serin çalışıyor ve işlemcisi asustan çok daha güçlü. Lenovo klavyesinde rgb aydınlatma yok yanlızca beyaz aydınlatma var yalnız. Ben lenovo öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre GÜLTEKİN
Hayır ben kullanıyorum asla şarj azalması yaşamıyorum, adaptör 170 watt, fazlasıyla her oyunda yetiyor.

Lenovo daha pahalı ama daha serin çalışıyor ve işlemcisi asustan çok daha güçlü. Lenovo klavyesinde rgb aydınlatma yok yanlızca beyaz aydınlatma var yalnız. Ben lenovo öneririm
Linkini atabilir misiniz bahsettiğiniz laptopun?

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ömer Doğan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,280