Neler Yeni

Mükemmel bir Sistem mi ? Hataları var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
Arkadaşlar şuan elimde 10 yıllık pc var malum yavaş yavaş ömrünün sonuna gelmeye başladı bende fazla para harcamak istemiyorum sisteme çünkü seneye üniversite sınavım var ama bir o kadarda oyunlardan ve günlük bilgisayar işlerinden kopmak istemiyorum.O yüzden şöyle bir pc kurdum oluru var mıdır iş görür mü?
Alınacak Parçalar:
-İntel Xeon X3440 60TL ALİEXPRESS
-MSI GTX1050 500TL (VGA çıkışı Yok) TÜRKİYE

-Gigabyte GA-H55-UD3H DDR3 Anakart 370TL (Biraz pahalı geldi gibi gibi) ALİEXPRESS
-Corsair 8GB(4x2) 1600Mhz Ram 200TL TÜRKİYE

OLAN PARÇALAR:
-300W PSU lu KASA
-İntel Core i2 Quad Q8400
-2x2GB DDR2 Ram

-FOXCONN TIRT ANAKART 2 RAM Slotlu (Max 4GB)
-500GB Harddisk
-ATI Radeon Hd 4350 Yarım Çalışan Ekran Kartı
-Sadece VGA Çıkışlı Monitör
-Hoparlör (bilgisayarın sesini burdan alıyorum)

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Arkadaşlar şuan elimde 10 yıllık pc var malum yavaş yavaş ömrünün sonuna gelmeye başladı bende fazla para harcamak istemiyorum sisteme çünkü seneye üniversite sınavım var ama bir o kadarda oyunlardan ve günlük bilgisayar işlerinden kopmak istemiyorum.O yüzden şöyle bir pc kurdum oluru var mıdır iş görür mü?
Alınacak Parçalar:
-İntel Xeon X3440 60TL ALİEXPRESS
-MSI GTX1050 500TL (VGA çıkışı Yok) TÜRKİYE

-Gigabyte GA-H55-UD3H DDR3 Anakart 370TL (Biraz pahalı geldi gibi gibi) ALİEXPRESS
-Corsair 8GB(4x2) 1600Mhz RAM 200TL TÜRKİYE

OLAN PARÇALAR:
-300W PSU lu KASA
-İntel Core i2 Quad Q8400
-2x2GB DDR2 RAM

-FOXCONN TIRT ANAKART 2 RAM Slotlu (Max 4GB)
-500GB Harddisk
-ATI Radeon Hd 4350 Yarım Çalışan Ekran Kartı
-Sadece VGA Çıkışlı Monitör
-Hoparlör (bilgisayarın sesini burdan alıyorum)
Sana tavsiye uniyi ilk yilimda kazanamadim suan 2. Yilimdayim
İlk yil oyun oynayipta kazanırım ne var dedim dilim kopsaydida demeseydim durum ortada aciktayim bence paran cebinde kalsin uniyi kazandıktan sonra toplarsın hem paran da artar daha duzgun bisey ortaya çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana tavsiye uniyi ilk yilimda kazanamadim suan 2. Yilimdayim
İlk yil oyun oynayipta kazanırım ne var dedim dilim kopsaydida demeseydim durum ortada aciktayim bence paran cebinde kalsin uniyi kazandıktan sonra toplarsın hem paran da artar daha duzgun bisey ortaya çıkar
Çalışacak hal kalsaydı bende mantıklı derdim ama olsada olmasada çalışmayacağım büyük ihtimalle

106410

80+ Silver
Anakart fazla pahalı kaçmış onun yerine Sahibinden tarzı sitelerde yarı fiyatına bulabilirsin.PSU'da yetmez büyük ihtimalle.

Top Bottom