Neler Yeni

müzik için rampage drop plus mı steelseries arctis 3 mü

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yani drop plus güzel ama ss arctis 3 alırsam ve ayar yaparsam drop plustan güzel olur öylemi
Hayır olmaz, Drop Plus daha iyi. Ben almayın dedim çünkü dışarıda da kullanacakmışsın, Drop Plus her haliyle oyuncu kulaklığı ışıklı ve kaba. Dışarıda kullanılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Mert
Rampage Drop ve Drop+ ses olarak aynılar ben senin yerinde olsam Drop alırdım zaten mikrofon performansı süper. Cebinden fazla para çıkmamış olur

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Müzik için arctis serisinin hiçbir kulaklığını almayın Drop plus alabilirsiniz kalan parada size kalır

nmn54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Numan
En fazla 4 saat oyun oynarım
Kullanım amacım hem oyun hem müzik
Dışarıda kullanmak istiyorum
Kaliteli bir şey olsun
Mikrofon önemli değil harici mikrofonum var
Bu yazdıklarıma göre kulaklık önerir misiniz? zaten pek ansmadiğim için buraya yazdim
Cevabınızı bekliyorum
Söylediklerinizden yola çıkarsak bence hs35 alabilirsin. dışarıda kullanacaksan kesinlikle rgb bi model alma. zaten rgb 3.5 mm jack ile çalışmaz çünkü jackdan besleme voltajı gelmez. Bu arada hs35 in pedleri kumaş. Deri olmadığından bi tık dışarıya ses verebilir ama kumaş terletmez rahat edersin. Şuan itopyada indirimde 300 TL. Bence 300ye corsair kalitesi gayet makul özellikle dolar bu durumdayken. Alanlardan kötü yorum görmedim genel değerlendirme parasını hakettiği yönünde.

Top Bottom