Neler Yeni

🚨Murat Kurum'dan İstanbul'daki gençlere büyük seçim vaadi(!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
Çok iyi vaat ya sanırım oy verebilirim(!) çok kararsız bırakır bu vaat.

Murat Kurum'dan gençlere seçim vaadi: Bizde söz namustur! Toplu ulaşımda yüzde 40 indirim yapacağım!​

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlere ulaşımda indirim vaadinde bulundu. Kurum, "Bizde söz namustur. O yüzden 1 Nisan'da toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını uygulayacağız" dedi
Kurum yaptığı açıklamada "Gençlerimiz bu şehrin bir parçası. Biz, verilen sözleri tutmak zorundayız. Bizde verilen söz namustur. O yüzden biz ağzımızdan ne çıkıyorsa o sözü tutmak için gayret göstereceğiz ve toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını 1 Nisan'da uygulayacağız" ifadelerine yer verdi.

murat-kurum-dan-genclere-secim-vaadi-toplu-16757656_329_amp.jpg

Son düzenleme:

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Kati şekilde innamıyorum ve irite oluyorum bu kişiden ya geçmişinde toki alt yapısın da çocuk boğulmadımı depreme önlem alacağız vs vs diyorlardı bir de

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ekrem'in vaatleri kopyalıyor. O da ilk geldiğinde indirmişti fiyatı.

Şahsen imamoğlunun'da balık lokantasına gidip kayak yapmaktan başka bir icraatini görmedim😂.

Not: Dostlar bir şey yazmadan önce sonraki yorumlarımı da okuyunuz.

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Şahsen imamoğlunun'da balık lokantasına gidip kayak yapmaktan başka bir icraatini görmedim😂.
Aynen kardeşim adam hiç bir şey yapmadı diye malum partileler hariç herkes memnun. Benim arkadaşım istanbulda ben memnunum diyor sadece metrolar çok kalabalık o da normal. İbb sayfasını takip etsen aslında bi çok şey yapıldığını görürsün eksileri vardır elbette ama bu yukarıda ki adaydan iyidir yine. Kendisine röportajda heryerden Atatürk ismi kaldırılıyor diyorlar Kurum diyor ki öyle bir şey yok bana yer söyleyin diyor muhabir başlıyor saymaya :ROFLMAO:

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alperen Çelebi
Aynen kardeşim adam hiç bir şey yapmadı diye malum partileler hariç herkes memnun. Benim arkadaşım istanbulda ben memnunum diyor sadece metrolar çok kalabalık o da normal. İbb sayfasını takip etsen aslında bi çok şey yapıldığını görürsün eksileri vardır elbette ama bu yukarıda ki adaydan iyidir yine. Kendisine röportajda heryerden Atatürk ismi kaldırılıyor diyorlar Kurum diyor ki öyle bir şey yok bana yer söyleyin diyor muhabir başlıyor saymaya :ROFLMAO:
Valla inan bana memnun olanı az gördüm çoğunluk şikayetçi.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu ne birader 8 TL yerine 5 TL versem ne olur yıl olmuş 2024 düzgün vaat veren yokmu Afrika'damı yaşıyoruz sırf iett ücreti indirimi yüzünden böyle haber vermeye gerek varmı.
Yazık bunlara oy verenlere
Bunun olabilmesi için Murat Kurum'un belediye başkanı olmasına da gerek yok. Yine istenilirse yapılır. Aynı şekilde Çevre ve Şehircilik Bakanıyken yapmadıklarını belediye başkanı olduğunda yapacakmış. Burası gerçekten çok enteresan bir nokta aslında.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çok iyi vaat ya sanırım oy verebilirim(!) çok kararsız bırakır bu vaat.

Murat Kurum'dan gençlere seçim vaadi: Toplu ulaşımda yüzde 40 indirim yapacağım​

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlere ulaşımda indirim vaadinde bulundu. Kurum, "Bizde söz namustur. O yüzden 1 Nisan'da toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını uygulayacağız" dedi
Kurum yaptığı açıklamada "Gençlerimiz bu şehrin bir parçası. Biz, verilen sözleri tutmak zorundayız. Bizde verilen söz namustur. O yüzden biz ağzımızdan ne çıkıyorsa o sözü tutmak için gayret göstereceğiz ve toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını 1 Nisan'da uygulayacağız" ifadelerine yer verdi.

murat-kurum-dan-genclere-secim-vaadi-toplu-16757656_329_amp.jpg
uygulasa ne olacak altı üstü ayda 100 tl kâr yapar öğrenci

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,390
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom