Neler Yeni

Çözüldü✓ n11.com dan mouse alacağım acaba güvenebilirmiyim

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Mağazanın özel siteside var oradada satıyor ürünü, Trendyoldada satıyor sıkıntı çıkmaz büyük ihtimalle. Ben Itopya'dan 400 TL'ye almıştım

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
Mağazanın özel siteside var oradada satıyor ürünü, Trendyoldada satıyor sıkıntı çıkmaz büyük ihtimalle. Ben Itopya'dan 400 TL'ye almıştım
zaten kendi sitesine de baktım bilemiyorum güvenilirmidri kendi sitesinde daha ucuz ama yani bu tür yerlere çok güvenemiyorum

Armutvelimon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
musa
bende öyle düşünüyorum da acaba satıcı güvenilirmidir bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yorumlarda hep mouse övmüşler satıcı ile ilgilki bişey yok
Hocam mouse sorunsuz ellerine ulaştığı için övmüşler zaten mağazayı övmesine gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11.com dan mouse alacağım razer deathadder v2 alacağım linki bu https://www.n11.com/urun/razer-deat...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel acaba güvenebilirmiyim satıcıya
Bu arada 500 TL ye daha iyi mouseler var

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
zaten kendi sitesine de baktım bilemiyorum güvenilirmidri kendi sitesinde daha ucuz ama yani bu tür yerlere çok güvenemiyorum
Anladım. İçinizde huzursuzluk olacaksa aynı satıcıdan Trendyol'dan alabilirsiniz Trendyol'da sorun yaşamazsınız kolay kolay

Uzun süre itopya'da 399 TL'de satıştaydı o zaman alsaydınız keşke

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
Hocam mouse sorunsuz ellerine ulaştığı için övmüşler zaten mağazayı övmesine gerek yok
güvenemiyorum bu tür yerlere o yüzden bi sormak istediğim kendi siteside var mağazanın orda daha ucuz ordanmı alsam bilemedim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
güvenemiyorum bu tür yerlere o yüzden bi sormak istediğim kendi siteside var mağazanın orda daha ucuz ordanmı alsam bilemedim
Sarı sitede kutusu açılmamış Deathadder V2'yi 250-300 TL'ye bulabilirsiniz belki orayıda düşünebilirsiniz.

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
Sarı sitede kutusu açılmamış Deathadder V2'yi 250-300 TL'ye bulabilirsiniz belki orayıda düşünebilirsiniz.
ikinci el almak istemiyorum alacaksam sıfır olsun bu benim ilk doğru düszgünb mouse um olacak o yüzden

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
ikinci el almak istemiyorum alacaksam sıfır olsun bu benim ilk doğru düszgünb mouse um olacak o yüzden
İkinci el olmayacak zaten sıfır kapalı kutu diyorum sadece 2. el sitelerinde sıfır olarak satılıyor bi tane örneğini attım özelden

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
İkinci el olmayacak zaten sıfır kapalı kutu diyorum sadece 2. el sitelerinde sıfır olarak satılıyor bi tane örneğini attım özelden
o zaman trendyoldan bu satıcıdan alıcağım bi sorun çıkarsa iade ederim sağolun iyi günler iyi forumlar

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
o zaman trendyoldan bu satıcıdan alıcağım bi sorun çıkarsa iade ederim sağolun iyi günler iyi forumlar
Nasıl isterseniz, hayırlı olsun. Dünyanın en iyi sensörüne sahip en iyi mouse lardan birisi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,684
Üyeler
149,959
Son üye
M1RKET
Top Bottom