Neler Yeni

Nargile Takımı Önerisi

-xxx-

80+
Dostlar 530₺ bütçe var fakat kömürü vs. dahil şekilde düz set olursa bütçe 450₺ civarı.

Benim aklıma bu model geldi Konya Takım olarak geçiyor sepette 460₺ oluyor ve nargile takımında kilitli kilitsiz ibaresi ne anlama geliyor?

Başka önerilere açığım.

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
Buralarda böyle fiyatlara bakmaktansa git bi nargileciye oradan bak modellere hem görmüş olursun. Başlık olarak çömlek kullanan da var Seramik kullanan da var tercih meselesi. daha temiz kaldığı için seramik kullanıyorum ben.

-xxx-

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buralarda böyle fiyatlara bakmaktansa git bi nargileciye oradan bak modellere hem görmüş olursun. Başlık olarak çömlek kullanan da var Seramik kullanan da var tercih meselesi. daha temiz kaldığı için seramik kullanıyorum ben.

hocam peki internette mi daha ucuz olur yoksa tobaccolarda mı arada bi gittiğim bir yer var pazarlık vs. nasıl bir fiyata gelir

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
hocam peki internette mi daha ucuz olur yoksa tobaccolarda mı arada bi gittiğim bir yer var pazarlık vs. nasıl bir fiyata gelir
çok geniş bir fiyat listesi var. 100 liraya da nargile var 4-5 bin liraya da var. 500 liraya görünümü güzel başlangıç seviyesi bişe alırsın. 2 sene önce 150 liraya almıştım bende. Çok uçmaya gerek yok cafe işletmiyorsun nasıl olsa :D zaten yakacağın ayda max 10 defa falandır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,753
Üyeler
157,135
Son üye
glavern878
Top Bottom