Neler Yeni

Nasıl Gülünür? (hem yapmacıktan hemde gerçekten)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Bazı samimi olmadığım kişiler komik olmayan espiriler yapıyor. bende sesli gülemiyorum, komik olsa bile sesli gülemiyorum sadece gülümsiyebiliyorum.bide maske olunca o da anlaşılmıyor.gülmeyincede ayıp oluyor. Bari yapmacıktan güleyim diyorum onu da yapamıyorum ne yapmalıyım

ErenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eren Kınalı
Discord
Flowanted#8855
Bazı samimi olmadığım kişiler komik olmayan espiriler yapıyor. bende sesli gülemiyorum, komik olsa bile sesli gülemiyorum sadece gülümsiyebiliyorum.bide maske olunca o da anlaşılmıyor.gülmeyincede ayıp oluyor. Bari yapmacıktan güleyim diyorum onu da yapamıyorum ne yapmalıyım
komik değilse gülme ortamda havan olur (denendi)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
komik değilse gülme ortamda havan olur (denendi)
Deneyeceğim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada espiriden kastım ortada bi şaka olmasa bile en ufak şeyde haha diye gülüyorlar bide suratıma bakıp benimde gülmemi bekliyorlar...

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Deneyeceğim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada espiriden kastım ortada bi şaka olmasa bile en ufak şeyde haha diye gülüyorlar bide suratıma bakıp benimde gülmemi bekliyorlar...
hıçkırık tutunca olduğu gibi karnını içine çekip dışına ver. Ama çok hızlı yap ki gülüyormuşsun gibi gözüksün.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
hızlıca burnundan hava çıkar. gülme olarak algılanır. ama tabii ki sesli olsun.

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,884
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dostum demek ki gülmüyorsan bunlara, onlardan daha olgun bir insansındır. Yapmacık gülmeye de çalışma anlaşılır bir zaman sonra. Maske takıp sadece gözlerini kısmaya devam edebilirsin.

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Dostum demek ki gülmüyorsan bunlara onlardan daha olgun bir insansındır. Yapmacık gülmeye de çalışma anlaşılır bir zaman sonra. Maske takıp sadece gözlerini kısmaya devam edebilirsin.
Aynen öyle zaten bu durumu samimi olmadığım, seviyesiz insanlarda yaşıyorum

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ZuahapupzAAZAuhaahzazaZzPUAAZaahahaapUHAzazAHpUhaPAUAZAHAHAZzHApuahhaaApuuauaUUAUAPUUZUzauzHAHAHAA

Top Bottom