Neler Yeni

Nasıl irade sahibi olurum

10urk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur kır
Arkadaşlar hayatımı düzenli hale getirmek istiyorum ama iradem güçlü değil hayatımda belirli bir disiplin yok nasıl sağlarım?
Ders çalışma
Yeni dil öğrenme
Spora gitmek vsvs konular yanıtlarınız için teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

(steel)kerim53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
kerim
Arkadaşlar hayatımı düzenli hale getirmek istiyorum ama iradem güçlü değil hayatımda belirli bir disiplin yok nasıl sağlarım?
Ders çalışma
Yeni dil öğrenme
Ben bir psikolog değilim veya bu konu hangi meslek dalını ilgilendiriyorsa değilim ama bence iradeni kontrol edersen kendini odullerdin basarı oldugun vakit bu seni daha cok tesvik eder daha basarıya iter seni yani dedigim gibi ben bu konunun meslegini yapmıyorum sadece düşünce mi dedim uygulamak senin kararın

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,395
İsim
Olcay akbulut
bende disiplinli olmak istiyordum ve bi videoda akşamdan yarın için yapmanız gereken şeyleri bi deftere kağıda vs yazın diyordu. Fiziksel olarak yani pc de fln değil. Bende o şekilde yapıyorum etkisini gördüm yapmak istediklerimi daha az erteliyorum artık. Bunların dışında barış özcanın sürekli anlattığı zinciri kırma olayını da yapmaya gayret ediyorum posteri almadım ama olabildiğince deniyorum bir şekilde sana da tavsiye edeirm

Reindi

80+ Silver
Ders çalışma
Yeni dil öğrenme
askere gitmek o kadar çok disiplin sağlıyor ki ama yaşın küçük daha heralde

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
Ders çalışma
Yeni dil öğrenme
Rez alayım aynı durumdayım üşengeç insan çok gördüm de benim kadarı yok yani

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Ders çalışma
Yeni dil öğrenme
Herkeste bu mekanizma farklı çalışıyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi kendini odullendirmeyi deneyebilirsin ama bende bu çalışmaz. Kalkacaksın ve yapacaksın, olmuyor mu? O işin başında duracaksın. Spora gitmen gerekiyorsa git spor salonuna ve ben neden buradayım diye sor kendine. Ders mi çalışman gerekiyor? Ben neden bu eziyete katlanıyorum de. Calismayacaksam okumayayım diyebilirsin kendine. Elinden geleni yapmaya çalış her zaman, yapamazsan da üzülme. Disiplinini korumaya calis.

şahin doğan

80+ Platinum
iradeli olmanın yolu yok. Ben yaparım diyeceksin yapacaksın. Ense kökünden irade enjekte etmeyecekler.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bizede lazım aga aklıma ders yaparken ekran kartı geliyor durmadan modelleri ezberledim Allah'ıma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,912
Üyeler
154,146
Son üye
ghostspawn1
Top Bottom